Čistá aura ako zdroj novej životnej sily

Pravda je taká, že čistá aura, plná čistého duchovného svetla a spektra jasných farieb zlepšuje vzťahy, zbavuje ľudí ničivých depresií, lieči fyzické, duševné a sexuálne zneužívanie, vytvára harmonické manželstvá, pomáha prekonať závislosti a zvrátenosti, dostáva ľudí z finančných katastrof a vedie ich k duchovným výšinám, o ktorých nikdy ani nesnili 

Čím viac sú ľudia duchovne čistejší, čím čistejšiu majú auru, tým viac svetla pre nich pracuje. Niektoré z týchto zmien sa po očistení dejú takmer okamžite, iné potrebujú istý čas, ale fantastické je, že všetky sa uskutočnia. Je to tak, že ¾ práce urobí duchovné svetlo a len ¼ práce musí urobiť človek.

Do nesúrodej, poničenej a neharmonickej aury však svetlo nemá šancu preniknúť. Obrazný spínač svetla musí zapnúť človek sám a čistiace aurové oleje sú presne týmto spínačom čistoty. To najčistejšie svetlo potom prúdi z najvyšších sfér, podieľa sa na tvorení a má rôzne využitie. Ak potrebujete viac lásky, svetlo vám do čistej aury privedie prúd lásky. Ak túžite po blahobyte, svetlo sa kvalitne premení a dovedie vás k hojnosti. Svetlo prúdi do vašej aury z božského zdroja a vytvára duchovnú silu, ktorá je nevyhnutná k vytvoreniu všetkého, na čo zameriate svoju pozornosť.

Hnev

Je mimoriadne deštrukčný, najmä ak sme obklopení ľuďmi, ktorí zo seba sršia blesky hnevu. Silné, útočné energie hnevu trhajú auru na franforce a vytvárajú extrémnu disharmóniu v energetických centrách.

  • Nedávno som bola v blízkosti človeka, ktorý bol veľmi negatívny a prchký. Odpovedala som mu s láskou na otázku čosi, čo nechcel počuť a on odpovedal po svojom, ako vždy s hnevom. Okamžite som pocítila úder do aury. To bolo všetko. Moju silnú, čistú auru, plnú svetla jeho blesk energie hnevu nepoškodili a ešte sa odo mňa útok aj odrazil. Nemal možnosť do mojej aury nijako preniknúť.

Všetky útočné energie, nech už ide o čokoľvek (neprajnosť, závisť, ohováranie, zloba, manipulácia, prekliatie, urieknutie, čierna mágia), sa môžu odraziť od aury, ale na jednej strane krku sú tzv. psychické dvere a práve nimi sa patologická energia pokúsi vstúpiť do aury ešte raz hneď po útoku, ak neprenikne úderom.

  • Človek, ktorý v minulosti prežil emočné trápenie (úmrtie v rodine, nešťastnú lásku, stratu zamestnania a pod) má tieto psychické dvere vyvrátené a otvorené dokorán. Pri čistení olejmi som tieto psychické dvere denne opravovala a zatvárala. Moja pozitívna skúsenosť mi dodala ešte viac radosti a lásky k všetkému, čo robím.

Súčasná doba nám život istým spôsobom uľahčuje, píšeme e-maily, sms-ky, komunikujeme na sociálnych sieťach a telefonujeme. Bohužiaľ, aj tieto moderné výdobytky poľahky dokážu vyvrátiť naše psychické dvere a tak do nás preniká cudzia, špinavá a temná energia, ktorá následne blokuje všetky príjemné veci a jednoducho k nám nemajú šancu prísť. Alebo sa staneme ľahkou korisťou pre podvodníkov či manipulátorov a potom aj odbočíme na namáhavú, skalistú cestu, plnú prekážok. Čistením aury Magickými aurovými olejmi sa viete rýchlo dostať na cestu hojnosti, prosperity, zdravia  a lásky.

  • Každému, kto si čistiace aurové oleje objedná poradím, ako jednoducho si môže kvalitne a bezpečne zatvoriť svoje psychické dvere.

 

Pridaj komentár