Čiarové kódy – informácie a dezinformácie

Pozor na informácie z internetu 

Keď mám chvíľku času, rada zájdem do predajní zdravej výživy. Pozriem novinky, niektoré aj vhodím do nákupného košíka lebo ma zaujali a potom ich doma testujem kyvadlom. Posledne som natrafila na šikovného predavača a začali sme sa baviť o čiarových kódoch, ich význame. Neskôr som na internete k tejto téme našla množstvo desivých informácií, poďme sa na ne pozrieť:

„EAN je najznámejší čiarový kód používaný pre tovar predávaný v obchodnej sieti. Tento čiarový kód môže užívať každý štát zapojený do systému EAN UCC. Čiarový kód dokáže kódovať číslice 0 až 9, každá číslica je kódovaná 2 čiarami a 2 medzerami. Prvé číslice určujú štát pôvodu, ďalšie výrobcu a zvyšné číslice tovar. Posledná číslica je kontrolná,  overuje správnosť dekódovania. Číslice sú pre dualitu uvedené v 2 poliach, ktoré sú zľava i sprava ohraničené dvoma čiarami s číslicou 6. Na začiatku, v strede a na konci EAN kódu. Číslice v 2 poliach sú ohraničené 666. Sú to tie predĺženej čiary, smerom dole. Definícia čiarového kódu je jednoduchá. Je to symbol, ale v prvom rade anténa, ktorá má určité vlastnosti a funkcie. Signál, šíriaci sa guľovito od jeho vysielača, podľa skladby vysielacej antény. Pri správnom nastavení antény máme signál pre rádio, televíziu s kvalitným zvukom a obrazom. Rovnako je to tak podprahovými dátami, ktoré ľudia nevedome prijímajú.

Čiarový kód má úlohu konštruktívnu a deštruktívnu. Konštruktívna úloha je v rýchlom odpočítaní produktov zo skladu a zároveň naúčtovanie správnej ceny do pokladne za vybraný tovar. A deštruktívna úloha? Každý čiarový kód je prečítaný laserom zhruba 760nm, ktorý niekoľkonásobným prebehnutím sprava doľava a späť, prečíta hodnoty danej antény. Týmto odpočíta cenu do pokladne a výrobok zo skladu. Keď sa laser dotkne čiarového kódu, vypáli do potraviny či výrobku číslicu 666 a energeticky ho veľmi znehodnotí. Inými slovami povedané: kúpili ste produkt so symbolmi satana a energeticky veľmi nízke vibrácie, ktoré vkladáte do tela.“

Nie je mojim cieľom čitateľov vystrašiť, hoci sa tu spomínajú tri šestky, nikde som ich v čiarových kódoch nenašla reálne vypísané, vraj sú ukryté v zvislých čiarach. Autor dokonca prisudzuje násilie vo svete čiarovým kódom a odporúča ho v predajni rušiť červenou fixkou. Čiarové kódy sú tu predovšetkým na to, aby uľahčili prácu skladníkom, predavačkám a pokladníkom, technika ide neodmysliteľne dopredu. A laser? Koľkým miliónom ľudí zachránil život napr. keď sa použil pri operáciách?

Ešte v predajni som vzala do ruky balíček zeleného čaju a urobila numerologický súčet číslic čiarového kódu, vyšlo mi číslo 4. Tento čaj by mal pomôcť pri liečbe problémov aj s krvným tlakom, čo mi predavač aj potvrdil. Potom som vzala do rúk časopis Liečiteľ a vyhodnotila výsledok čiarového kódu, je to číslo 7. Numerológia hovorí o sedmičke a ľuďoch, ktorí ju majú v dátume narodenia ako o jedincoch s liečiteľskými schopnosťami. Je to náhoda, že časopis, ktorý poskytuje rady na zlepšenie zdravia má v kóde liečiteľské číslo? Tieto dva pokusy ma jednoznačne presvedčili o tom, že na čiarové kódy sa treba pozerať úplne inak. Ak nesú nejaký odkaz, tak určite nie satanský ani deštrukčný. Odovzdávajú nám istú informáciu. Na jej dešifrovanie je však nevyhnutné hlbšie a najmä skutočne fundované poznanie.

Pridaj komentár