Chrám dobrej vôle

Silná duchovnosť a rozmanitosť náboženstiev sú charakteristickým znakom Brazílie, ktorú som nedávno navštívila 

V prorockom sne talianskeho svätého Dona Bosca v roku 1883 sa vizualizoval živý sen o duchovnom vzostupe mesta s dnešným názvom Brasil. Sen hovoril, že v tomto meste a jeho okolí bude veľká civilizácia prosperovať a bude to zasľúbená krajina. Až dodnes sú tieto sny ukazovateľom smeru pre významný počet veriacich, ktorí prichádzajú do Brazílie, hľadajúc lepšiu budúcnosť ale aj vyliečenie z tých najťažších chorôb. Za zasľúbenú krajinu Brazíliu aj považujem, nemajú vôbec zimu, domy sú postavené len z tenkých múrov, nepotrebujú kúrenie ani zimné oblečenie a obuv. Ovocie a zelenina úžasnej chuti, ktorú nepoznáme, kým ju neochutnáme, rastie v Brazílii po celý rok.

Ezoterické cítenie v Brazílii sa dá vychutnať aj prehliadkou niektorých budov, či už náboženských alebo nie, postavených v tvare pyramíd. Tieto budovy sú schopné zachytávať, sústrediť a uvoľňovať pozitívne energie. prehliadnuť hlavné chrámy v meste Brasilia, ktoré zahŕňajú niekoľko náboženstiev – katolicizmus, islamizmus, budhizmus, cirkev adventistov, rosacruciánov a prakticky každá viera má svoju prítomnosť v Brazílii.

Podľa egyptologičky Yary Kernovej bývalý prezident Juscelino Kubistchek bude reinkarnáciou faraóna Aknatona, ktorý pred 3500 rokmi postavil plánované mesto vo svojej vlastnej krajine. V čase hlbokej ekonomickej krízy v Brazílii bol tento monument postavený s pomocou ľudí, ktorí prijali výzvu na budovanie miesta pokoja, ktoré bude zhromažďovať všetky náboženstvá, kultúry, rasy a národy.

Najznámejšia mystická budova

Je ňou Temple of good will (Chrám dobrej vôle), ktorá je tvarovaná ako kryštálová sila. Má 12 hlavných miestností, ktoré spájajú spiritualitu, kultúru, umenie, ekológiu a mysticizmus. Významná architektúra vyvoláva zvedavosť, pretože má pomery pri meraní spojené s počtom dokonalosti (7) a číslom 1. Pamätník má formu pyramídy so siedmimi stranami a je 21 metrov vysoký. Na samom vrchole pyramídy visí najväčší kryštál, ktorý bol nájdený v Brazílii.

Podľa odporúčaní najlepším spôsobom, ako zachytiť energiu tohto úžasne silného kryštálu, je chodiť pomaly a naboso po tmavšej špirálovej ceste smerom dovnútra. V strede špirály, priamo pod kryštálom, je energetická sila prúdiaca z neho, kde sa človek na chvíľku zastaví a potom sa vráti von po bielej špirálovej ceste. Nakoniec zastane pred oltárom na krátku meditáciu, po nej sa osvieži vodou nabitou najsilnejším kryštálom a na záver napíše všetky svoje priania, lístok vhodí na určené miesto a kryštál automaticky napísané želania posilňuje. Zaujímavosťou je, že keď človek kráča po špirále, žiadna negatívna myšlienka nemá šancu dostať sa do mozgu a automaticky je už v zárodku zlikvidovaná. Keď neskôr píše svoje priania, myseľ je spojená so srdcom a táto dokonalá harmónia sa sústreďuje len na samé pozitíva, ktoré ruka automaticky píše.

Tento chrám je národným centrom Legião da Boa Vontade a priťahuje návštevníkov z celého sveta a zo všetkých náboženstiev. Silu kryštálu som skutočne precítila a tento zážitok určite odporúčam každému, koho zaveje do Brazílie.

dav
dav
dav
sdr

Pridaj komentár