Časté problémy aury

Aura nie je len energetické pole, ale aj matica informácií, ktorá môže byť potenciálne použitá na diagnostiku i na predpovedanie informácií 

Parazitné šnúry

Žijeme v rôznych vzťahoch, vďaka čomu naberáme životné lekcie. Nie všetky vzťahy sú užitočné. Často máme blízko k ľuďom s nedostatkom energie. Táto energetická nerovnováha tvorí smäd po energii, preto sa treba spojiť s obeťou. Títo ľudia sa snažia rozvíjať patologický vzťah výkyvmi nálady, hádkami v snahe otráviť naše srdce vinou a bolesťou. Vytvára to choré puto alebo parazitický kábel, z ktorého upíri čerpajú životnú energiu obete. Toxické vzťahy vedmy volajú parazitárne šnúry, ich účinok môže byť hlboký. Odsekávať šnúry nie je múdrym riešením rovnako ako presekávať elektrický kábel je rizikom.

Praskliny v aure

Aura má silný energetický štít, veľmi účinný obranný mechanizmus proti nízkym vibráciám, kliatbam a mágii. Tento štít niekedy môže prasknúť, zvyčajne po psychickom útoku. Tento útok sa môže vyskytnúť aj vo forme hádky presiaknutej psychologickými zbraňami. Bolesť a smútok vytvárajú slabinu a útoky môžu skutočne preniknúť na štít a nakoniec ho rozbiť. To vytvára jazvu, ktorá otvára dvere budúcim útokom.

Pozorovatelia

Mágia nie je len dobrá. Temní mágovia uprednostňujú špionáž svojich obetí, preto radi vytvárajú strážcov, ktorí sú inteligentnými zvyškami útoku, živia sa aurou obete a podávajú správy o tom, čo obeť robí a myslí. Je to najtmavšia forma mágie. Každá staršia mágia má svojich strážcov, sídli v inej dimenzii a len málokto vie, ako si s tým poradiť.

Riešenie

Najspoľahlivejším spôsobom je vlastná očista aury magickými olejmi, kde sa čistíte sami a nik iný vám nezasahuje do energetiky. Už v krátkom čase vám pozitívne udalosti života dajú znamenie, že očista prebieha ako má.

  • Mal som ťažký vzťah so svokrou. Hoci som jej robil po vôli, nič pre ňu nebolo dobré. Strácal som sily a hromadil sa vo mne nebezpečný hnev, ktorý ma ešte viac vyčerpával. Bál som sa samého seba. Pomohli mi až aurové oleje, ktoré v krátkom čase zmenili môj život na nepoznanie. Ján, Žilina
  • Dlhšie sa mi nedarilo, hoci som mala veľa práce. Rúcal sa mi aj vzťah s manželom a neprešiel deň, kedy sme sa nehádali. Robila som všetko možné, bohužiaľ to šlo len k horšiemu. Situácia sa začala zlepšovať až po čistení olejmi. Cítila som sa ako po užití upokojujúcich liekov, doma bolo menej hádok a začali pribúdať aj financie. Aurové oleje mi ako jediné pomohli. Elena, Prešov
  • Oleje som darovala priateľke k sviatku, chcela som jej pomôcť. Donedávna bola úspešná a jej život sa rúcal. Došla o výbornú prácu, robila samé zlé rozhodnutia a začalo sa zhoršovať i zdravie. Prekvapivo po týždni čistenia už mala prvý pracovný pohovor, po ňom sa sypali ďalšie ponuky a potom sa jej upravilo i zdravie. To všetko vďaka čisteniu aury. Jarka, Galanta.

Aj vy môžete obdarovať seba i svojich blízkych originálnym darčekom magických aurových olejov a zlepšiť svoj život.

http://www.vesti.sk/jedinecnost-magickych-prirodnych-olejov/

Pridaj komentár