Čakry a pravá láska

Množstvo ľudí má problémy stretnúť pravého partnera pre život. Buď dajú prednosť samote pred zlým vzťahom, alebo v zajatí strachu zo samoty žijú v ťažkom, nerovnovážnom a škodlivom vzťahu 

Zrejúci odpad z nekvalitných vzťahov však zostáva v energetickom tele, v čakrách. Oslobodenie a evolúcia nastane až vtedy ak si človek vyčistí emocionálnu energiu a pochopí, ako každá z čakier vplýva na schopnosť nájsť pravého partnera. Pozrite sa,  ako každá z čakier hrá úlohu pri vašom hľadaní lásky.

Prvá čakra: Uzemnite sa 

Keď uvažujete o nájdení lásky svojich snov, ocitnete sa vaša hlava v čudnom režime pochybností, napr.: „Ach môj bože, nikdy nenájdem pravú lásku!“ Táto čakra vás udrží na mieste pokojného a uzemneného sebavedomia. Energia tečie tam, kam smeruje pozornosť, ak sa priblížite k nájdeniu lásky so zmyslom pre milosť a uvoľníte svoje skúsenosti, pôjdete k láske elegantne a ľahko.

Druhá čakra: Nájdite magnetickú prítomnosť 

Táto čakra sa šíri dokorán, prijíma energiu iných a vaša vlastná energia uniká von. Cítite sa vyčerpaní inými ľuďmi, vo svojom biopoli máte cudziu  energiu. Keď priťahujete lásku, chcete byť v kontakte so svojím autentickým ja (bez energie matky a otca). Čistenie uvoľňuje cudziu energiu a vy ste 100% v kontakte so svojím vnútorným báječným Ja.

Tretia čakra: Stanovte si zámer

Toto je váš energetický dom, ktorý zabezpečí, aby ste sa dostali k správnym informáciám a robili činnosti, ktoré vás vyživujú. Ak tu sedí strach a úzkosť, nie je tam miesto pre nič iné. Možno sa budete cítiť príjemne na gauči, kde snívate dúfajúc, že pravá láska kúzelne vojde vašimi dverami.

Štvrtá čakra: Milujte sa

Ľudia, ktorých priťahujete, sú zrkadlami lásky, o ktorej si myslíte, že si ju zaslúžite. Inak povedané, ak sa nemilujete, prejaví sa to vo vašich vzťahoch, ktoré by na burze lásky získali hodnotenie Vypredané. Ak nečistíte usadeniny sklamaní v srdci, nemôžete poznať svoju skutočnú hodnotu. Akonáhle to urobíte, pravá láska sa veľmi rýchlo objaví vo vašom živote.

Piata čakra: Buďte tým, kým ste

Niekedy ste uviaznutí v komunikácii a stratíte sa pri hľadaní lásky. Piata čakra vám umožňuje vyjadriť sa bez váhania. Keď sa cítite pohodlne vo svojej koži a vyjadrujete to svetu, potom nájdete lásku, ktorá na vás bude milovať všetko, dokonca aj vaše vtipy, stravovacie návyky či zlozvyky.

Šiesta čakra: Poznajte svoju cenu

Systémy viery a presvedčení, ktoré sú v tejto čakre, tvoria myšlienky, tie denne prechádzajú vašou mysľou. Ak sú tu usadené negatívne systémy, napr.: „Nie som dosť dobrý“ či „Budem navždy sám“, máte problém nájsť pravú lásku. Vesmír vás vždy podporí a ak vyčistíte tieto nepríjemné systémy, viera sa uzdraví a sami začnete prejavovať lásku, ktorú hľadáte.

Siedma čakra: Prejavte lásku, ktorú chcete

Táto čakra je o spojení duchovna s myšlienkou, že každý má moc prejavovať lásku, ktorú chce. História problémov vzťahov leží vo vás. Treba sa vydať cestou čistenia čakier, čo zmení realitu zlých a nekvalitných vzťahov na dobré a plné lásky.

Skrátka čistením pôjdete z temného a únavného sveta emočne nedostupných, nekonzistentných vzťahov k prilákaniu pravej lásky pokojnou, uzemnenou energiou. Dokážete vytvoriť hlboké spojenia, o ktorých ste netušili, že sú možné, a budete milovaní každú minútu.

Ak chcete, dokážete nemožné

Ak sa ocitnete v kolotoči spomienok na zlé vzťahy, kde partneri s vami nezaobchádzali dobre, či v myšlienkach na problémy s nájdením pravej lásky, zvážte čistenie svojich čakier. Čistením sa ocitnete v úplne novom svete a do toho starého sa vôbec nebudete chcieť vrátiť. Magické aurové oleje vám pomerne rýchlo prinavrátia energetickú čistotu.

Pridaj komentár