Bylinkové kúzla na prilákanie peňazí

Hovorí sa, že peniaze nie sú všetko, ale bohužiaľ ovplyvňujú kvalitu života. Na to, či ich máme dostatok, vplýva množstvo ďalších faktorov.

Prvým je nastavenie mysle. Ak človek žije v strachu, či zaplatí všetky účty, že si nemôže kúpiť to či ono, že peniaze sú zlo, alebo že je smoliar, potom nech sa nečuduje, že od neho utekajú. Peniaze sú energia a prídu do energeticky čistého prostredia, v ktorom absentuje energia hnevu na infláciu, pocitov viny a nedostatku.

Nemenej dôležité je, v akom stave máte oblasť bohatstva v príbytku podľa učenia feng-shui, ktoré má svoje pravidlá a vyžaduje poriadok. Ďalším faktorom je potreba rovnováhy, človek nemôže len brať a nič nedávať a naopak tiež nemôže len dávať a nič nedostávať. Mimo rovnováhy je tvrdenie “veď nechcem nič pre seba, chcem pomôcť deťom.“ Deti pritom pracujú a majú relatívny dostatok všetkého. Alebo napriek tomu, že sú dospelé nepracujú a zneužívajú rodičovskú lásku. Možno  požičiavate peniaze tým, ktorí ich rozhádzali. Pre vesmír je to signál, že peňazí máte dosť, nepotrebujete ich a prestanete ich dostávať. Tu vám kúzla nepomôžu, vo výchove či v živote ste urobili chybu a v tomto programe neustále pokračujete.

Pracujte, rozvíjajte svoje talenty, buďte aktívni. Ak budete smutní sedieť v kúte, plní pocitov krivdy a hnevu na život, energia peňazí na vás zázračne nezosadne.

„Zaslúžim si hojnosť“ nech je vaša mantra, ktorú si často opakujte. Teraz predstavíme kúzla prírody na prilákanie peňazí, sú praktické a ľahko použiteľné. Musíte byť vytrvalí, urobte si z kúziel rutinu. Nezabúdajte, že všetky kúzla sa aktivujú pocitom radosti.

  1. Čaj bohatstva

Všetko, čo potrebujete, je harmanček so štipkou mäty piepornej a tymianový med. Najprv zmiešajte štipku tymianu s ½ polievkovej lyžice medu, potom prevarte 2 dl vody, zalejte ňou lyžičku harmančeka so štipkou mäty, nechajte vychladnúť na 30°. Potom vezmite tymianový med, 7-krát zamiešajte nápoj v smere hodinových ručičiek a povedzte: „Svetlo je sila, peniaze sú energia, zaháňam temnotu, teším sa z prosperity.“

Harmanček je síce bežná, no mimoriadne silná bylina bohov, priamo spojená s ríšou božských síl. Harmanček patrí zlatu a slnku. Použitie harmančeka v peňažných kúzlach je testované tisícročiami. Štipka mäty jemne zaženie všetko, čo bráni skutočnému šťastiu. Tymianový med dáva silu prijať jasnú novú budúcnosť.

  1. Majoránka a bazalka

Lunárne uzly, kozmické portály intenzívnych síl, sa pridávajú k znameniu Býk. V tom čase podľa lunárneho kalendára vždy, keď mesiac prechádza znamením Býka, môže bohatstvo prichádzať hojnejšie, no treba sa viac zamerať na Zem a jej ríšu. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť malú magickú záhradu, hoci i v kvetináči. Pestujte majoránku a bazalku.

Okrem pestovania majoránky a bazalky a v prípade, že sa o ne nemôžete postarať, všimnite si jeden strom, ktorý máte radi, a sľúbte mu, že sa oň postaráte. Polievajte strom, trávte s ním čas. Kľúčom je nadviazať spojenie so Zemou. Keď lunárne uzly prejdú v Býkovi, energetické portály sú bližšie k Zemi. Čím viac času trávite spojení s planétou a jej silami, tým sa stávate bohatšími a zdravšími.

  1. Zelené a modré sviečky

Zelené sviečky boli vždy spojené s hojnosťou Zeme a kozmické portály skutočnej astrálnej sily sa pohybujú v Býkovi, kedy je mágia Zeme ešte silnejšia. Zapáľte svoju prvú zelenú sviečku v piatok, keď Mesiac dorastá.

Zaobstarajte si aj modrú sviečku. Aby ste vykúzlili zázraky Jupitera, musíte vziať modrú sviečku a vryť do nej astrologický symbol Jupitera. Zapáľte prvú modrú sviečku vo štvrtok, keď Mesiac dorastá.

Sviečky musia byť plnofarebné, teda farebné aj vo vnútri, nielen na povrchu.

  1. Noste zelený kameň

Aby ste sa silnejšie spojili so Zemskou ríšou, noste pri sebe akýkoľvek zelený kameň. Cenovo dostupný zelený polodrahokam je avanturín a amazonit. Tiež vám môžu pomôcť jadeit, zoisit a malachit, vhodný je i tyrkys. Netreba sa zameriavať na vlastnosti týchto kameňov, dôležitá je ich farba. Stačí sa viac spojiť so Zemou.

  1. Runa peňazí

Runy sú starobylé portály, z ktorých možno vykúzliť magické sily. Odrážajú archetypové magické sily a prvky vesmíru. To je dôvod, prečo takmer všetko možno spätne vysledovať a spájať s aspoň jednou runou. Preto možno runy použiť ako na veštenie, tak i na zmenu osudu.

Runa peňazí je Fehu. V skutočnosti má ďalšie právomoci, tu sa zameriavame na prosperitu. Vo štvrtok na Jupiterov deň, vezmite papier a nakreslite runu Fehu červenou farbou. Noste papier pri sebe, optimálne v peňaženke.

  1. Peňažný portál

Urobte si zo svojej peňaženky finančný portál pozemskej sily hojnosti. Jedným zo spôsobov, ako viac peňazí, je napríklad malý gaštan v peňaženke. Sami zistíte, že je extra silný. Malý gaštan sa totiž považuje za oriešok peňazí. Môžete ho „pomazať“ olejom prosperity alebo akýmkoľvek iným rituálnym olejom, ktorý si sami vyrobíte.

  1. Znovuzrodenie peňazí

Ak máte pocit, že ste v slepej uličke, môžete skúsiť odblokovať svoju cestu pomocou trochy body vzkriesenia. Tou je voda z ruže Jericho. Najlepší výsledok dosiahnete, keď ružu necháte prvú noc ponorenú v mäkkej a odstátej vode. Trvá asi jeden deň, kým sa rastlina úplne otvorí a začne sviežo, príjemne korenisto voňať. Po prvom dni vylejte vodu a ruži dajte novú vodu, ale iba toľko, aby bola ponorená len spodná časť rastliny, tak predídete hnitiu. Približne po 5 – 8 dňoch rastlinu vyberte z vody a nechajte vyschnúť. Keď ruža vyschne, odložte ju do plastového vrecka. Kedykoľvek si spomeniete – po týždni, mesiaci či roku, môžete cyklus zopakovať.

Najsilnejšia voda vzkriesenia je od tretieho dňa, túto vodu už nevylievajte, ale si ju odkladajte. Keď získate vodu vzkriesenia, pokropte ňou denne prah príbytku, aby ste si odblokovali cestu a 1 kvapku vždy kvapnite aj do peňaženky. Voda vzkriesenia posilní peňažný portál – vašu peňaženku.