Aurové oleje – pomocník rôznych úrovní života

Magické aurové oleje obsahujú mocný elixír liečivých bylín a kvetov, preto sú dokonalou liečiteľkou energetického systému človeka ale aj fyzického tela

Okrem toho prinášajú kvalitu do ľudského života vo všetkých jeho sférach. Vylepšujú partnerské a medziľudské vzťahy, ukončujú hádky, nevraživosť, závisť a zlobu, prinášajú pokoj a mier do duše. Liečia hlboké bloky nielen z detstva ale i z minulých životov, dokonale čistia podvedomie od starých, zaužívaných a nesprávnych vzorcov myslenia. Majú silný očistný a liečivý vplyv na mnohé psychické poruchy u ľudí. Rôzne depresie, panické poruchy atď sú totiž jasnou známkou duchovného znečistenia negatívnymi energetickými entitami, prisatými na energetické centrá – čakry človeka.

Olej na čistenie priestoru je vhodný do každého príbytku či kancelárie alebo firmy. Kde sa zdržiava viac osôb, priestor je nevyhnutné čistiť aby sa odstránila záškodnícka energia, ktorá na pracoviskách panuje omnoho silnejšie ako kedykoľvek v minulosti. Podobne aj šéfovia firiem nebývajú vždy príjemní, šikanujú svojich podriadených mysliac si, že ak im dajú hoci aj minimálnu mzdu, môžu si s nimi robiť čo chcú a aj narábajú s nimi ako so svojimi otrokmi. Človek v snahe prežiť, zaplatiť povinné platby alebo úvery ak nechce prísť o prácu sa bez odporu podriaďuje.

Mnohé Slovenky musia chodiť za prácou do cudziny, najčastejšie opatrujú starých a chorých ľudí a jednoznačne žijú v ťažkých energiách choroby svojho zamestnávateľa. Tieto faktory tiež silno zasahujú energetický systém opatrovateľky a čo je ešte horšie, po príchode na zaslúžené voľno domov si tieto cudzie energie vnášajú i do svojich rodín. Patologické energie choroby sú potom doslova nadšené čerstvou, novou energiou, z ktorej žijú a rozrastajú sa. Potom je otázkou času, kedy sa takto prisaté prejavia i na fyzickej úrovni človeka. Prvým signálom parazitujúcich, záškodníckych energií je nevysvetliteľná únava a nechuť, neschopnosť premôcť sa.

Je však aj mnoho takých ľudí, ktorí stratili svojich milovaných z dôvodu náhlej, tragickej udalosti alebo zákernej choroby. Automaticky sa títo ľudia dostávajú do najťažšieho emočného stresu, ktorý býva spúšťačom rôznych ochorení, pretože doslova demoluje celý energetický systém a rýchlo preniká svojou škodlivosťou do každej bunky tela. Jediným riešením v týchto náročných okolnostiach sú Čistiace aurové oleje. Samozrejme k dispozícii sú utlmujúce a upokojujúce lieky na chemickej báze. Treba si však uvedomiť, že takého lieky okrem toho, že sa človek rýchlo stáva na nich závislý aj ťažko nabúravajú najdôležitejšie orgány ľudského tela – pečeň, obličky, tráviaci, nervový a hormonálny systém.

V magických aurových olejoch si nájde každý silného a dokonalého pomocníka na ozdravenie celého života – na optimálne zharmonizovanie partnerských a medziľudských vzťahov, na vylepšenie svojej finančnej situácie, na celkové zlepšenie svojho zdravotného stavu ale i na vyčistenie a zharmonizovanie energií v príbytku či v kancelárii.  Oleje sú mimoriadne vhodné i pre deti všetkých vekových skupín.

Preto neváhajte a čím skôr si zadovážte Magické aurové oleje. Pri objednávke sady aurových olejov za 95 € dostanete ako bonus čistiaci olej na priestor.

Pridaj komentár