Augustový horoskop pre všetky znamenia

Čo si na vás počká v druhom letnom mesiaci? 

Všeobecné aspekty: Už dlhšie zostupujeme hlboko do svojho nevedomia, dotýkame sa samotného dna, svojich najhlbších strachov a tráum, môžeme si spracovať zraňujúce udalosti a situácie z minulosti. Saturn bude odsekávať svojou kosou najmä naše psychické záťaže, všetko čo nasiaklo do nášho tela, do pocitov a emócií, čím sme sa znečistili. Môžeme zaceliť svoje rany, liečiť miesta psychického krvácania, skade nám uniká obrovské množstvo psychickej sily, ktorú môžeme potom využiť na oslobodenie z tohto podivného väzenia. Z väzenia, ktoré si sami svojou mysľou a jej naprogramovaním vytvárame.

Baran

1-10.8: Práca vás tešiť nebude, stanovte si poradie priorít a urobte aspoň to najnutnejšie, aby ste si neprivodili zbytočné problémy.

11-20.8: Vo vašom vzťahu sa budú diať zaujímavé veci, skúste partnerovi veriť a darujte mu viac úsmevov. Ak to neviete, nacvičte si úsmev pred zrkadlom.

21-31.8: Situácia v práci je už pokojná. Je čas na nové projekty, nápady a ich realizáciu. Nemusíte mať obavy o svoju pozíciu.

Duchovné posolstvo: „Neklamte sa“ – poslaním vašej duše je byť pravdivým k sebe bez ohľadu na to aké namáhavé to môže byť. Vyjadrujte svoje ozajstné pocity, rozvíjajte charakter a odvahu čeliť protivenstvám.

Býk

1-10.8: V práci sa trochu zastavte, premyslite si každý krok a postup, aby ste nemuseli pre banálnu chybu všetko robiť od začiatku.

11-20.8: Naplánujte si s partnerom malý výlet do miest, kde ste ešte neboli. Nemusí ísť hneď o zahraničie, Slovensko má množstvo prekrásnych zákutí.

21-31.8: Trochu vás zasiahla únava, pripadáte si bez síl. Lenže prácu za vás neurobí nikto, donúťte sa k pohybu. Je to teraz náročné ale nie nekonečné.

Duchovné posolstvo: „Ujmite sa vedenia“ – zisťujte, ktorá oblasť života vám dáva neistotu. Poslaním vašej duše je veriť vašej tvorivosti a posilniť si dôveru v seba. Nečakajte na ostatných, ujmite sa vedenia.

Blíženci

1-10.8: Potrebujete trochu spomaliť, určite nepodnikajte žiadne aktivity, ktoré nemáte vyskúšané – hrozí nebezpečenstvo, že by ste to nemuseli zvládnuť. Nepreceňujte sa.

11-20.8: Zbytočne si komplikujete situáciu v partnerstve tým, že ste podozrievavý. Vžite sa do kože partnera a potom sa opýtajte seba, či by sa vám takýto prístup z jeho strany páčil.

21-31-8: Nájdite si čas na priateľov, nenáročné rozhovory s nimi vás privedú na lepšie myšlienky, v poslednom čase ste mnoho vecí prekombinovali. Nezabúdajte, že v jednoduchosti je krása.

Duchovné posolstvo: „Nahliadnite do svojej duše“ – Prebudená duša vie, že život nie je nespravodlivý. Len vaša reakcia rozhoduje o výsledku, eliminujte nízke myšlienky a negatívne návyky. Bránia vám v úsudku a oberajú o vzácny čas.

Rak

1-10.8: Ak zdvihnete hlavu zistíte, že sa vám začalo konečne dariť. Nebojte sa hovoriť o svojich nových nápadoch s vám najbližším človekom. Podpora z jeho strany sa vám určite zíde.

11-20.8: Energie máte dostatok, určite ňou neplytvajte na dokazovanie svojej pravdy alebo na nezmyselné žabo-myšie vojny. Všetko zlaďte do jednej línie, nedovoľte, aby došlo k výkyvom či extrémom.

21-31.8: Silnejším vo vzťahu je teraz váš partner, preto mu skúste preukázať ústretovosť, jeho nápady čo so spoločným voľným časom sú teraz skvelé.

Duchovné posolstvo: „Rozhodujte sa lepšie“ – ak chcete vyskúšať čosi jedinečné, zmeňte svoje jednanie a milujte nielen svojich blízkych ale aj seba. Váš život nadobudne žiarivé farby.

Lev

1-10.8: Zamotali ste sa do zbytočných problémov a pripravte sa na obhajobu svojej osoby. Na povrch vyšli o vás prekrútené fakty. Nedajte priechod emóciám, všetko by ste len skomplikovali.

11-20.8: Váš partner má rovnaké práva ako vy, preto ho nechcite dostať do podriadenej role, neurčujte mu pravidlá, to by sa nikomu nepáčilo.

21-31.8: Neopúšťajte starých priateľov pre neistých nových. Verte ľuďom, ktorí sú vo vašom živote už dlhšie, sú pre vás dôležití a určite vám poradia správne, ak to budete potrebovať.

Duchovné posolstvo: „Zbavte sa napätia“ – Nedovoľte ničomu narušiť svoju rovnováhu. Zmierte sa s tým, že isté veci v živote neovplyvníte, ale určite majte pod kontrolou svoje emócie a reakcie

Panna

1-10.8: Potrebujete sa učiť nové veci, učenie nemusí prebiehať len v škole. Mozog sa potrebuje rovnako hýbať ako telo. Tým mu vezmete priestor na negativitu a sebe zabezpečíte fyzické zdravie.

11-20.8: Možno ste svoju hru s neznámou osobou na internete rozohrali viac ako ste chceli. Nech je to pre vás poučením, že pred nikým nemáte nikdy odkrývať svoje karty.

21-31.8: Momentálne je pre vás pracovná oblasť pomerne plodná a môžete očakávať ďalšie ponuky alebo nových klientov. Nudiť sa určite nebudete, oddychovať môžete i neskôr.

Duchovné posolstvo: „Oživte to, čo vo vás drieme“ – pochovajte neživé nádeje, neobzerajte sa za nimi so zbytočným sentimentom. Nechajte odísť to, čo neexistuje. Oživte všetko, čo sa týka vašej kreativity, vzťahov či zdravia.

Váhy

1-10.8: K svojmu partnerovi nie ste úprimní, hovoríte len čo chce počuť, ostatné si nechávate pre seba. Pestujete si tajomstvá, utiekate sa k nim, keď ste neistí. To isté  potom prežívate i v živote. Zhoďte túto masku, inak sa dostanete tam, kam nechcete.

11-20.8: Venujte sa novým veciam, staré aktivity vás už nudia. Venujte sa všetkému, čo vám robí dobre, len tak si udržíte nevyhnutnú rovnováhu.

21-31.8: Nie každý muž je sukničkár a nie každá žena je zmija, preto nerobte vo vzťahoch predčasné závery, neodsudzujte človeka, ktorého ešte nepoznáte.

Duchovné posolstvo: „Priateľov si vyberajte múdro“ – Učte sa poznať vplyv ostatných ľudí na vás, na váš duchovný rast, odvráťte sa od tých, čo mu bránia. Ak sa zbavíte negatívnych ľudí, z vášho života odíde všetka negativita.

Škorpión

1-10.8: Pozerajte sa dobre okolo seba, prichádzajú k vám peniaze. V každom prípade zažívate profesijný rast. Nič vám teraz nestojí v ceste.

11-20.8: S partnerom teraz neriešte vážne rozhovory, užívajte si leto a voľné chvíle. Nie je ich zas tak veľa, aby ste si mohli dovoliť ich premrhať. Osloboďte zamknutý smiech, rozveseľte svoju i partnerovu dušu.

21-31.8: V práci na vás čakajú nové veci. Nebojte sa ísť v ústrety i náročnejším výzvam. Každý deň sa stávate lepšími, stále sa čosi nové učíte.

Duchovné posolstvo: „Pracujte zanietene“ – poslaním vašej duše je byť vo svete, preto majte radi svoje pozemské prežitky, plne využívajte všetky svoje možnosti, nenechajte sa však nimi okúzliť.

Strelec

1-10.8: Prácu teraz na chvíľu odložte nabok, potrebujete oddych a načerpať nové sily. Doteraz ste toho urobili viac, než bolo potrebné. Nezabúdajte, že zákon rovnováhy platí pre každého.

11-20.8: V poslednom čase sa otáčate do minulosti. Ak ju neprijmete, bude vás nemilosrdne trápiť ďalej. Zbavte sa všetkých pochybností aby ste našli pokoj, ktorý je k životu veľmi potrebný.

21-31.8: Buďte opatrní pred kolegami, číhajú na vás, kedy urobíte chybný krok aby sa mohli posunúť vyššie. Neotvárajte pred nimi zadné vrátka.

Duchovné posolstvo: „Otvorte srdce“ – poslaním vašej duše je byť úspešným človekom. Všetky sny a nádeje sa raz pretavia do reálneho života. Bohatstvo je len dôsledkom vašich minulých snáh a úsilia prijať všetko, čo sa vám núkalo.

Kozorožec

1-10.8: Vyhnite sa vybavovaniu na úradoch, ste na úplne inej vlne. Ak sa vybavovaniu nedá vyhnúť, musíte počítať s tým, že bude dosť zdĺhavé, čo vám môže pokaziť náladu.

11-20.8: V práci vám pribudnú nové úlohy, nie ste z toho nadšení, ale nič iné sa nedá robiť. Práci rozumiete, viete si ju zorganizovať a zaujímavá bude i sľúbená odmena.

21-31.8: Nezaťažujte svojho partnera pracovnými problémami, radšej spolu hovorte o spoločných témach, tak bude medzi vami jasno. Vyslovená radosť sa znásobí a starosť o polovicu zmenší.

Duchovné posolstvo: „Žiadajte úprimne“ – zbavte sa všetkých predpojatých a zlých presvedčení ako musia veci fungovať. Vesmír má s vami lepší plán, no najskôr musíte opustiť nesprávnu cestu, na ktorej je mnoho jám. Dovoľte, aby váš život riadila vyššia múdrosť.

Vodnár

1-10.8: Vo vzťahu chcete niečo dôležité zmeniť, ale váš partner nereaguje. Medzi vami je dusno a vy musíte konečne začať riešiť, zbavte sa klamstva a faloše, pomenujte všetko pravým menom až potom sa vám uľaví.

11-20.8: V práci sa vám tiež komplikujú vzťahy s kolegyňou, neviete ako sa pohnúť ďalej. Nadriadený vás však podporí a dá ďalšiu šancu. Netrápte sa.

21-31.8:  Potrebujete vyjsť do prírody a načerpať novú energiu. Vyhnite sa všetkým návštevám a preložte dohovorené stretnutia. Teraz sa venujte len sami sebe, urobte si individuálny program.

Duchovné posolstvo: „Priznajte si zraniteľné miesta“ – zmierte sa s vašou zraniteľnosťou a pokojne prijmite fakt, že život je závislý len na milujúcom duchu Vesmíru. Nedovoľte egu, aby manipulovalo váš život, buďte vďační za všetko, čo dostávate.

Ryby

1-10.8: Vo vzťahu sa cítite ako v tuneli a nevidíte svetlo na jeho konci. Neviete sa pohnúť. Ak urobíte prvý krok, svet sa automaticky dá do pohybu súčasne s vami. Vyhnite sa zoznamovaniu cez inzeráty a internet.

11-20.8: Objavujú sa nové pracovné ponuky, pri ktorých zapojíte svojho obchodného ducha. Tá najzaujímavejšia ponuka príde od istého muža. Nemusíte mať obavy, že by ste ponúkanú prácu nezvládli.

21-31.8: Vyhnite sa dlhému pobytu na slnku, zdržiavajte sa viac v chládku. Teraz je dôležitá pre vás tečúca voda, optimálne rieka s chladivým prúdom. Len pri nej dokážete načerpať energiu. Už dlho ste si neurobili radosť.

Duchovné posolstvo: „Zdokonaľte svoju pozornosť“ – identifikujte svoje postoje, ktoré vás obmedzujú a jednania čo vedú k izolácii, bolesti a frustrácii. Pozorujte, na čo zameriavate svoju pozornosť a čo vám uberá duševnú energiu. Poslaním vašej duše je zdokonalenie pozornosti a jej zmena na sústredenosť, efektivitu a prospech.

Pridaj komentár