Augustový horoskop pre všetky znamenia zverokruhu

Retrográdna Venuša prináša väčší odstup, potrebu samoty či chuť nadväzovať neobvyklé vzťahy. Vo financiách je tu istá brzda, na mieste je opatrnosť v investíciách a v požičiavaní. Môžu nastať zbytočné prieťahy, problémy pri spolupráci a podpise zmlúv. 12.augusta prejde Jupiter do znamenia Panny, zostane tak asi rok. V praxi sa to prejaví rozvojom farmaceutického a potravinárskeho priemyslu, môžu byť objavené dôležité lieky a diéty na ťažké choroby. Môže dôjsť k lepšej komunikácii medzi prírodnou a klasickou medicínou. Stúpne záujem o zdravie a rôzne formy výživy a samoliečenia. Zdravotnícka starostlivosť a výživa by celosvetovo mali zaznamenať viditeľný pokrok. Ekológia a témy o znečistenom prostredí sa dostanú do popredia a dialóg prinesie v tomto smere viditeľnejší pokrok. Vieru, hlavne tú iracionálnu, dogmatickú podporí svet tvrdej kritike 

Baran

Stretávate sa síce s istým sklamaním, ale nevadí. Čo nie je teraz, nabudúce sa podarí. Preto určite prehodnoťte, s kým sa stýkate – aj to sa v značnej miere podpisuje pod mnohé sklamania. Pripravte sa na nové aktivity, budú si vyžadovať istú trpezlivosť a určite aj prezieravosť.

Posolstvo energie financií: „Menej niekedy býva viac“. Rýchlo vytriezvejte zo zaslepeného nadšenia a ľahkoverného blúznenia. Dostávate priestor na sebakritiku a zhodnocovanie.

Býk

August bude pre vás rušným mesiacom, nervy vám budú pracovať naplno. Hoci vy zmeny veľmi nemusíte, pripravte sa na zmeny v práci. Pokojne môžete požiadať aj o zvýšenie platu, rozbehnúť nove projekty. Niekedy musíme aj čosi stratiť, aby sme mohli získať. Nezabúdajte svoj čas venovať aj rodine. Sporom a hádkam sa radšej vyhnite.

Posolstvo energie financií: „Len čerstvý vietor vnáša pohyb do zastaraných zvykov“. Jednania v slepých uličkách vždy vystrieda významný obrat.

Blíženci

Snažte sa pochopiť podstatu svojej duše, potom budete vedieť kto ste a čo naozaj chcete. V období Novu mesiaca na vás čaká príjemná správa. Viac myšlienok však venujte svojej práci – v tejto sfére máte nasledujúce 3 roky plné zmien. Len na vás záleží, či budete stúpať hore alebo krachovať. Váhavosť a vyčkávanie sa vám nemusí vyplatiť.

Posolstvo energie financií: „Vlažná nestrannosť nosí len ľahostajnosť a vnútornú prázdnotu“. Život vtedy ide mimo vás, nedávate nič, ale ani nič nedostávate.

Rak

Doprajte si dovolenku s rodinou a určite na nej nešetrite! Ak sa zbavíte svojich strachov, podarí sa vám naskočiť na vlnu hojnosti. V auguste vás čaká aj vybavovanie na úradoch, žiadne úradné listiny nevyhadzujte ako bezpredmetné, ak niečomu nerozumiete, radšej sa poraďte s odborníkom.

Posolstvo energie financií: „Otvorenosť a harmónia sú sestrami radosti a úspechu“. Vtedy sa aj znásobuje pocit, že ste na správnom mieste.

Lev

Tento mesiac je pre vás dosť významný. Dodržiavajte všetky písomné zmluvy ale aj ústne dohody. Hoci ste šikovné a kreatívni, dostanete sa len tam, kde vám to vaše okolie dovolí, preto sa obklopujte len kvalitnými ľuďmi. Podarí sa vám presadiť sa a čoskoro začnete svoje úsilie aj zhodnocovať.

Posolstvo energie financií: „Prístupnosť a ochota prevziať zodpovednosť vyvoláva veselosť a srdečnosť ale i odvahu a podnikavosť“. Absolútne nedáva priestor manipulátorom vo vašom živote.

Panna

Úspech vám klope na dvere, prekážky ktoré ešte cítite, už pomaly doznievajú. Nenechajte sa nimi znechutiť. Panny, ktoré nemajú prácu, dostávajú príležitosť. Nerobte predčasné závery, zbytočne nedramatizujte a nevynášajte súdy. Radšej dajte prednosť skvelým nápadom a tie sa snažte aj dotiahnuť do konca.

Posolstvo energie financií: „Rozhodnutia a postoje priečiace sa vašim pocitom prinášajú búrku sklamaní“. Táto bolesť vás však posúva najrýchlejšie, inak by ste nezačali hľadať východiská.

Váhy

August je pre vás pomerne plodným mesiacom, máte veľké šance, že si vás niekto všimne. Nerozhodnosť a váhavosť teraz nemá u vás čo hľadať, inak vám môžu šance ľahko prekĺznuť pomedzi prsty. Vytipujte si správnych ľudí i situácie. Nemárnite čas hľadaním chýb u iných, nič za nikoho neriešte.

Posolstvo energie financií: „Obavy zo strát často vedú k dôležitejším krokom i k väčšej samostatnosti“. Signály pocitov neistoty sprevádzajú zložitejšie procesy rastu, preto sa neobávajte ani temnejších predtúch.

Škorpión

Urobte si čas na seba a svoju rodinu, ak vás niekto nahnevá, radšej odpúšťajte. Ľahkomyseľnosti sa vyhnite, môže vás provokovať istá žena, určite sa nad to povzneste. Cibrite si svoju vnímavosť, okolo vás teraz prechádza pomerne dosť šancí, tak ich neprehliadnite! Hviezdy sú vám teraz naklonené.

Posolstvo energie financií: „Doposiaľ nezáväzné a hravé myšlienky pretaví v činy len dôležitý a jasný impulz“. Okrem materiálna získavate aj hodnotné i trvalé skúsenosti.

Strelec

Mesiac bude pre vás pomerne aktívny, často nebudete vychádzať z údivu čo všetko sa okolo vás deje. Nezabúdajte pracovať na svojom rozvoji a vzdelávaní sa. Posun vás určite neminie, viac budete cestovať, ale i robiť dôležité rozhodnutia. Svoju lásku tiež nezanedbávajte.

Posolstvo energie financií: „Láska a harmónia prinášajú hojnosť vo všetkých úrovniach života“. Optimizmus vytvára srdečnú atmosféru a ľahkú realizáciu všetkých plánov.

Kozorožec

V auguste budete viac riešiť finančné záležitosti. Nezabúdajte, že peniaze sú dobrý sluha, ale zlý pán. Je možné, že stretnete niekoho z vašej minulosti, no majte sa na pozore – neotvárajte staré záležitosti! Riešte len prítomnosť, ňou si pripravujete budúcnosť. Flirtom a milostným pletkám sa tiež vyhnite.

Posolstvo energie financií: „Ak často a radi veľkoryso dávate, zákonite sa vám dostáva všetkého znásobene“. Všetko padá na úrodnú pôdu a vy už len zbierate hojnú úrodu.

Vodnár

Naberte odvahu a konečne sa začnite vyjadrovať priamo. Viac času trávte v prírode a s rodinou. Môžete stretnúť niekoho významného pre svoju budúcnosť. Črtajú sa nové zmluvy a dohody – uzatvárajte ich vždy písomne! Inak by ste ľahko mohli sadnúť na lep podvodníkovi.

Posolstvo energie financií: „Šťastie sa nikdy nevnucuje samé, musí byť objavené vami a vo vás“. Taký výsledok je už trvalý a nezvratný, aj vás urobí skutočne šťastnými.

Ryby

Urobte rekapituláciu toho, čo vám vadí a čo vyhovuje. Nedajte na reči, zbytočne by vás to trápilo. Vyhnite sa aj zápletkám na pracovisku. Nastal čas zmien, preto je dôležité byť v správnom čase na správnom mieste a na to vám poslúži vaša povestná intuícia. Uzatvorte starý život, čaká vás veľa nového.

Posolstvo energie financií: „Ak ste nápadní, bojujete a vytŕčate z radu, potom sa nečudujte ak si vás všimnú závistlivci, ktorí by vás radi vytlačili z pozície“. Ak už bojujete, vždy sa snažte najskôr zaujať výhodnú pozíciu

Pridaj komentár