Aprílový horoskop pre všetky znamenia

Čo môžeme očakávať od aprílového postavenia hviezd? 

Všeobecné aspekty: Nov vplýva na pracovné aktivity. Energie sú bojovné, tvrdohlavé, plné energie a sily. Očakávajme situácie prudkého zvratu v našom živote. Spln zas vplýva na financie a sex. Doriešte si všetko súvisiace s pôžičkami a hypotékou. Vráťte dlhy, zaplaťte, čo musíte. Spln aktivuje emócie  žiarlivosti a erotické aktivity. Koncom mesiaca bude viaznuť komunikácia, všetko sa bude oneskorovať. Dohody, doklady a všetky záležitosti doriešte, alebo počkajte na priamy smer Merkúra. Budeme sa vracať späť do minulosti, vyťahovať a oprašovať staré záležitosti, budú sa vracať staré lásky, či myšlienky z minulosti.

Baran

Začnite nové aktivity a nasmerujte sa správnym smerom. Planéty vám prajú a znásobia svoju silu. To vám prináša veľkú zmenu, zásadný obrat v živote. Urobte si poriadok v zmluvách, uzavrite situácie súvisiace s peniazmi a majetkom, ktorý vlastníte s ďalšou osobou či bankou. Aj v partnerských vzťahoch sa vám dostatočne vyjasní, predchádzať tomu budú nečakané zvraty. Koncom mesiaca sa budete musieť vrátiť späť do minulosti, aby ste konečne vyriešili staré a doposiaľ neriešiteľné situácie.

Býk

Na doriešenie sa vám vráti istá situácia z minulosti. Čo sa vám doteraz nepodarilo, to ukončite. Vaša psychika pôjde na plné obrátky, viac sa šetrite a kontrolujte si myšlienky. Očakávajte náhle, zásadné životné zmeny, veľa času na oddych nebude.  Spln ukončí a uzavrie všetky problémové záležitosti – vzťahy, zmluvy, zmluvné dohody v pracovnom i v súkromnom živote. Do splnu by ste mali mať dohodnuté nové pravidlá.

Blíženci

Vo vašom živote sa objavia noví ľudia. Viac pozornosti venujte aj svojmu zdraviu.  Spln prinesie obrat v láske a vo finančnej oblasti. Čierna Luna prináša problémy s partnermi, s deťmi alebo so zdravím. Mali by ste si ujasniť s kým chcete žiť, tento rok vám celkovo prinesie posun v partnerskej oblasti. Môžete očakávať nového pracovného či životného partnera. Ak túžite po dieťati, alebo chcete vytvoriť veľké dielo, projekt, dočkáte sa.

Rak

Dajte si do poriadku všetko, čo súvisí so zdravím, téma zdravia je pre vás určite dlhodobejšia. Nov mesiaca otvára nové záležitosti v pracovnej oblasti a nečakaný obrat v práci, v ktorej sa vám začne dariť. Do splnu by ste mali uzavrieť partnerské dohody, ukončiť nevhodné partnerstva a naopak dohodnúť nové, plodné partnerstvo. Zamerajte sa viac aj na svoj projekt, tvorbu alebo situáciu spojenú s deťmi. Príde zvrat v práci, ktorý vám v každom prípade prinesie lepšie podmienky pre pracovnú činnosť.

Lev

Čo nestihnete na jar, môžete urobiť v lete. Ak túžite stretnúť partnera pre pracovnú aktivitu, dostanete príležitosť. Nov odštartuje novú životnú cestu do oblasti vzdelávania, rozšírenie si vedomostí a znalostí, dostanete možnosti cestovať, otvoriť sa svetu aj naplánovať cestu do zahraničia. Vydaria sa aj úradné záležitosti, nov vás nasmeruje na správnu cestu do tejto oblasti. Spln zas uzavrie všetko súvisiace s domovom a bývaním, do splnu by ste mali mať jasno kde a ako chcete bývať, žiť alebo pracovať.

Panna

V apríli budete venovať čas domovu a svojmu zázemiu. Kto sa chce sťahovať alebo pracovne presúvať, prichádza ideálna doba. Čo nevyriešite teraz, doriešite neskôr, v lete. Nov otvorí a ukáže cestu k financiám a k majetku, ktorý máte s ďalšou osobou či bankou. Celkovo všetko pôjde rýchlejšie, váš život sa bude výraznejšie meniť. Spln ukončí úradné záležitosti, uzavrie všetko čo súvisí s cestou, vzdelaním, či školením. Koncom mesiaca budete riešiť záležitosti súvisiace s dopravnými prostriedkami.

Váhy

V tomto jarnom mesiaci budete viac cestovať. Môžete riešiť úradné záležitosti ale aj vzdelanie, rozšírenie vedomostí školením či štúdiom. Tieto témy sú aktívne celú jar. Nov vás nasmeruje na novú vzťahovú cestu. Nový pracovný alebo životný partner prichádza do vášho života. Budete podpisovať nové dohody, zmluvy alebo nastavovať a upravovať vzťahové podmienky. Okolo novu môžete očakávať rýchle a nečakané situácie práve s partnermi. Planéty želajú aj novým a lepším pracovným zväzkom. Do splnu by ste mali mať jasno vo finančných záležitostiach. Dokončiť a uzavrieť všetko, čo súvisí s majetkom a peniazmi. Usporiadajte si svoje hodnoty a priority v nich.

Škorpión

Čakajú na vás životné skúšky, na ktorých sa budete učiť zaobchádzať s peniazmi. Majetok a peniaze máte aktivované celú jar. Nov prinesie nasmerovanie na zdravý životný štýl, ukáže vám cestu od choroby k uzdraveniu, ako žiť zdravo, v súlade so svojím duševným rozpoložením. Do splnu vyriešte všetky vzťahové situácie. Čo nechcete naďalej vláčiť životom, je potrebné ukončiť. Ak nie ste spokojní s prácou, alebo vo vzťahu s partnerom, do splnu si ujasníte. Budete podpisovať dohody a zmluvy – všetko súvisiace so vzťahom, ukončenie, uzavretie, nový pracovný či partnerský ale aj zmluvy. Staré prestáva platiť a nastupuje nové, tešte sa.

Strelec

Celú sa nezastavíte, budete musieť začať celkovo riešiť svoj život.  Čo chcete a nechcete, kam máte smerovať. Všetky životné zmeny sú pre vaše budúce dobro a veľký životný posun. Nov vás nasmeruje k novým pracovným či životným partnerom. Ak chcete vytvoriť čokoľvek nové, planéty vám prajú, využite naplno ich energie. Prichádza rýchly zvrat k lepšiemu. Spln otvorí rekapituláciu nad vašim životom, začnete premýšľať čo ďalej. Ukončite nevyhovujúce situácie, uzavrite všetko nefunkčné a popremýšľajte, kam sa nasmerovať, kde začať niečo nové. Môžete pociťovať zhoršenie zdravia a psychiky, preto sa viac o seba starajte.

Kozorožec

Už istý čas rozmýšľate o svojom živote, končíte aktivity a životné situácie, ktoré do budúcnosti nemajú šancu fungovať. Premýšľajte viac, čo zmysel pre vašu budúcnosť má. Nov zas prinesie rýchly obrat súvisiaci s bývaním a pracovným zázemím. Vstúpite na novú cestu smerujúcu k domovu, lepšiemu bývaniu a stabilnému zázemiu. Spln ukončí partnerstvo, fungovanie v určitej skupine ľudí, spoločnosti alebo v spoločenstve. Ak nechcete byť medzi istým typom ľudí, ukončite svoje pôsobenie a viac tomu nevenujte pozornosť.

Vodnár

Mali by ste byť viac s ľuďmi, medzi ktorými sa cítite dobre – v spoločnosti, v istom  spoločenstve. Počas jari neseďte doma, choďte medzi ľudí. Filtrujte s kým sa chcete priateliť a kam chcete patriť, do akej skupiny ľudí. Nov otvorí tému ciest a cestovanie, dopravného prostriedku, úradné záležitosti, ale aj nové vzdelávanie sa. Očakávajte rýchly zvrat udalostí. Spln ukončí a uzavrie životnú situáciu spojenú s prácou či pracovnou aktivitou. Nové rozmery sa ukážu v láske aj v peniazoch.

Ryby

Mali by ste si usporiadať oblasť pracovných aktivít, v tejto oblasti na vás čakajú nové  životné skúšky. Jar sa bude niesť v znamení plného pracovné nasadenia. Nov vám otvára oblasť financií a majetku. Pri správnom nasmerovaní sa môžete očakávať  rýchly obrat. Do splnu by ste mali mať jasno v úradných záležitostiach, ukončiť tému ciest a zahraničia. Budete mať šťastie na dôležitých pracovných partnerov a spolupracovníkov, na skvelé dohody a všeobecne lepšie podmienky.

Pridaj komentár