Aprílový horoskop pre všetky znamenia zverokruhu

Čo vám prináša Apríl?

Všeobecné aspekty: Prevaha ohnivého živlu, absencia vzdušného bude trvať asi do polovice mesiaca. Jupiter je držadlom horoskopu, jeho sila mimoriadne vzrastie. Môžeme očakávať kulmináciu túžby po raste, expanzii, vývoji, prosperity. Všetko, čo v tieto dni začne, bude mať v sebe silnú prieraznosť, dravosť a potenciál k vzostupu. Hlavne ľudia narodení v druhej tretine ohnivých znamení môžu z tohto obdobia ťažiť. Pozor ale na impulzívnosť a na podceňovanie situácií, preceňovanie schopností. 4.apríla bude aj čiastočné zatmenie Mesiaca v znamení Váh, a teda oslabenie ženských princípov, čo znamená väčšiu orientáciu ľudstva do budúcnosti, nové impulzy a chúťky po presadení sa, čo môže mať i tragikomické následky. Účinok bude citeľný na miestach viditeľného zatmenia. Pokračuje i napäťová väzba medzi Uránom a Plutom z minulého mesiaca.

Baran

Meňte staré myšlienky za nové a poriadne si ich kontrolujte, lebo človek žije tak, ako myslí. Váš mozog je doslova magnetom. Prvá polovica mesiaca je orientovaná na vzťahy, môžete si do života pritiahnuť nových ľudí, nové vzťahy. Zamerajte svoju pozornosť na hodnoty, novú prácu, projekt alebo činnosti.

Posolstvo Energie financií: „Myšlienky na hojnosť ju aj priťahujú do života“ – vždy keď sa cítite dobre, ste v stave, kedy si do života priťahujete všetko, čo chcete (peniaze, zdravie, kvalitné vzťahy)

Býk

Zamerajte svoju pozornosť na zdravie a posilnenie imunity, neprejedajte sa a viac sa hýbte. Viac sledujte aj svojich kolegov a určite sa vyhnite flirtu na pracovisku. Svoju pozornosť zamerajte viac na zlepšenie vzťahov v práci. Koncom mesiaca si na vás počká nie celkom príjemná správa. Skúste viac prehodnocovať svoj život.

Posolstvo Energie financií: „Nedostatok času a peňazí je len otázkou vášho vnímania“ – ak v cítite nedostatok jedného či druhého, najlepšie urobíte ak sa sústredíte na príjemné myšlienky. Robte veci, ktoré robíte radi.

Blíženci

Snažte sa dodržiavať všetky pravidlá a zmluvy. Musíte viac prehodnocovať ľudí vo svojom okolí, niektorí ľudia z vášho života odídu a tí čo ostanú, navždy vám ho zmenia. Buďte viac aktívni, nevyhýbajte sa žiadnym stretnutiam – tam niekde na vás čaká úspech. Ste naň pripravení?

Posolstvo Energie financií: Čo si prajete, môžete i získať“ – ak pochopíte zákony vesmíru, prebudíte v sebe silu vďaka ktorej sa napojíte na zdroj sily hojnosti.

Rak

Istá žena vám narobí trochu starosti. Je to signál pre vás, že i vy sami máte viac kontrolovať svoje správanie sa voči ostatným. Na svojej rodine rozhodne nešetrite. Ukazuje sa, že budete riešiť otázky vo veci bývania a rodiny – neutekajte od týchto tém. Koncom mesiaca viac plánujte a určite neopúšťajte svoj cieľ.

Posolstvo Energie financií: „To, čo je teraz, nemusí mať vplyv na budúcnosť“ – ak hovoríte len o tom, čo je, stále prešľapujete na mieste. Hovorte viac o tom, ako by ste chceli žiť. Posuniete sa a získate oveľa viac.

Lev

Čaká na vás dôležitá správa. Určite si nepožičiavajte peniaze, viac si strážte svoje výdavky. Budete musieť vybaviť viac vecí. Mali by ste porozmýšľať aj o svojom ďalšom vzdelávaní či práci na sebe. Vaše nápady sú v tomto období skvelé, nebráňte sa im, ale dôkladne ich prehodnocujte. Máte veľké šance presadiť sa.

Posolstvo Energie financií: „Ak budete každému úprimne želať len hojnosť a šťastie, znásobene bude k vám i prichádzať.“ Hoci to znie paradoxne, želajte hojnosť zo srdca aj svojim protivníkom.

Panna

Všetko sa bude točiť okolo peňazí. Prekontrolujte si všetky platby a strážte aby ste nezabudli zaplatiť všetky účty. V tomto období na vás čaká viac prekážok v súvislosti s presadením svojej osoby. Ste napojení na vlastné vnútro, preto sa v súvislosti s vami môže diať viac zvláštnych vecí.

Posolstvo Energie financií: „Ste tu preto, aby ste sa radovali“ – preto sa vždy usilujte o radosť. Potom rast, ktorý ste si predstavovali k vám príde spolu s radosťou v hojnej miere.

Váhy

Stanovte si nové podmienky a pravidlá. Netolerujte nikomu fakt, že vás dostávajú do situácií, v ktorých byť nechcete. V období splnu sa zamerajte výlučne na seba, ukončite všetko, čo vám nevyhovuje. Nov je výborný na podpisy zmlúv. Nikdy však nedajte na sľuby, všetko vopred preverujte. Koncom mesiaca budete riešiť financie.

Posolstvo Energie financií: „Môžem zmeniť svoj vlastný svet“ – vašou úlohou je meniť svet pre seba, nie pre iných. Len tak zažijete príjemné zmeny priamo pred vlastnými očami.

Škorpión

Čoho sa bojíte, to si aj pritiahnete do života. Preto viac analyzujte, čo sa vo vašom živote deje a prečo. Čo chcete a čo nie. Začiatkom mesiaca budete robiť dôležité rozhodnutie, nepoteší vás ani nejaká správa či informácia. Všímajte si viac svojich kolegov a určite sa vyhnite ohováraniu či posudzovaniu.

Posolstvo Energie financií: „Odvraciam sa od nepríjemných pocitov ku príjemným“ – ak sa pýtate, čo chcete, ste v príjemnom stave a budete si všetky príjemné veci aj znásobene priťahovať do života

Strelec

Pozor na neprimeranú ústretovosť voči iným ľuďom, mohli by vás zneužiť. Je možné, že ak nebudete prezieraví, ktosi vás sklame. Okolo splnu prichádza šanca presadiť sa, preto ju určite nepremeškajte. Koncom mesiaca nezabúdajte na oddych, zišla by sa vám i jarná detoxikácia.

Posolstvo Energie financií: „Môžem urobiť kariéru šťastného života“ – preto nehľadajte len prácu s veľkým príjmom. Vždy napĺňajte svoje túžby, ktoré idú z jadra vašej bytosti. Tým otvárate dvere radosti, slobode a rastu.

Kozorožec

Svoju pozornosť v tomto období zamerajte na kariéru a postup v nej. Okolo splnu vás ktosi nahnevá – nesplní sľúbené, alebo vám bude do očí klamať. Buďte obozretní a dávajte si pozor na skrytých nepriateľov, môže to byť ktokoľvek. V období novu budete riešiť svoju rodinu, všímajte si viac partnera i deti.

Posolstvo Energie financií: „Môj finančný úspech nevyžaduje tvrdú prácu“ – úspech vyžaduje len súlad myšlienok. Nedá sa myslieť negatívne o veciach, po ktorých túžite a nahrádzať ich tvrdou prácou.

Vodnár

V tomto mesiaci sa budete musieť viac obracať, najmä tí Vodnári, ktorí študujú alebo si rozširujú vzdelanie popri práci. Ak čosi nevyjde, nenechajte sa odradiť. Prezieravo voľte slová, nikdy sa nedajú vziať späť. Obzerajte sa pozorne okolo seba, čoskoro sa pri vás objaví významný človek, ktorý môže značne zmeniť váš život.

Posolstvo Energie financií: „Môj život je tak dobrý, ako si to sama dovolím“ – Tak ako vzduch, ktorý dýchate, je pre vás k dispozícii hojnosť vo všetkom. Váš život bude tak dobrý, ako si to sami dovolíte. Preto sa nesústreďujte na to, čo nechcete.

Ryby

Viac verte svojim schopnostiam. Vo financiách si strážte výdavky, aby ste sa nedostali do mínusu. Všetky pôžičky by mali byť v celom roku pre vás tabu. Majte všetko pod kontrolou, buďte dostatočne prezieraví najmä v tom, či vás ktosi nechce o niečo pripraviť.

Posolstvo Energie financií: „Dosiahnutie úspechu je mojim prirodzeným právom“ – ak úspech nemáte, čosi nie je v poriadku. Ste len v nesúlade s prirodzenosťou a to vždy môžete zmeniť, stačí prevziať kontrolu nad sebou.

 

Pridaj komentár