Aprílové horoskopy pre všetky znamenia zverokruhu

Nech vás Apríl nezaskočí

Všeobecné aspekty: Jedným z krízových  momentov je koniec apríla, kedy Urán v Baranovi, Jupiter v Rakovi, Mars vo Váhach a Pluto v Kozorožcovi vytvorí konfigurácii zvanú Veľký kríž (23.4. 2014). Štyri planéty aktivizujú 4 znamenia a 4 živly kardinálneho kríža, spojeného s jasným pohybom vpred, smerovaním do budúcnosti a jej utváraním. Veľký kríž je konfigurácia napätých aspektov planetárnych vzťahov. Každá z planét Veľkého kríža má svoju predstavu o ceste vpred, o tvorení budúcnosti: Urán v Baranovi dáva radikálne oslobodzujúcu premenu, nekompromisný reštart celej našej bytosti, Jupiter v Rakovi učí uvoľniť sa a riešiť, konať v súlade s pocitmi, Mars vo Váhach chce organizovať naše záležitosti a vzťahy, prejaviť viac diplomacie, hľadať kompromisy, kým Pluto v Kozorožcovi odstraňuje všetky prekážky, nabáda k mobilizácii skrytých síl a prejavu nadľudskej vôle. Planéty a ich prejavy si môžu zdanlivo vadiť, brániť pohybu vpred. Požiadavky Uránu sú v protiklade s požiadavkami Marsu, rovnako vplyv Jupitera je v opozícii s Plutom. Môže sa zdať, že záležitosti, na ktorých pracujeme sú brzdené, začneme pochybovať, cítiť zosilnenie konfliktov v  podobe rôznych prekážok a obmedzení.

Baran

1 – 10.4: Zbytočne nemíňajte, namiesto toho si urobte rezervu, čoskoro sa vám zíde. V láske si okolo seba budujete hradbu a zatvárate srdce. Citmi šetriť nemusíte.

11 – 20.4: V zdraví sa nenechajte zaskočiť krízou, vždy jej môžete predísť tak, že budete venovať dostatočnú pozornosť odpočinku, pomôže aj vzdelávací kurz venovaný práci na svojom duchovnom rozvoji.

21 – 30.4: Tlak v práci sa na vás zvyšuje, je možné, že sa stretnete aj s ohováraním. Nebude to nič príjemné, nemá však zmysel nič vysvetľovať a brániť sa. Čas pravdu dokáže sám.

Duchovné posolstvo: „Buďte chvíľku sami so sebou“ – vypnite televízor, rádio i telefón, nechajte k sebe voľne prúdiť myšlienky. Onedlho sa pred vami zjaví nový smer a cesta, ktorú ste doteraz nevideli, netušili o jej existencii.

Býk

1 – 10.4: Ak väčšinu síl budete venovať v práci, ukážete čo vo vás skutočne je. Teraz sa potrebujete maximálne sústrediť na to, čo robíte. Hoci ste ešte len pred cieľom, bez odmeny neostanete.

11 – 20.4: Vo vzťahu ste urobili čosi, čo ste urobiť nemali. Len s ťažkosťou dáte na dobre mienené rady a opakujete rovnaké chyby. Začínate strácať nádej.

21 – 30.4: Nečakajte, že vám ktosi bude tlieskať za to, akí ste. Upokojte sa a spomaľte, ste vnútorne ohrození len preto, že ste niekoho chceli ku sebe pripútať.

Duchovné posolstvo: „Posudzovanie“ – ak nemôžete nikomu dôverovať, aspoň ho neodsudzujte. Nepoznáte cestu toho človeka. Posudzujte ľudí miernejšie a hneď sa vám bude žiť ľahšie.

Blíženci

1 – 10.4: Pokúste sa nájsť zlatú strednú cestu, inak nebudete vedieť, kto ste. Nemôžete byť súčasne s niekým kamarát i nepriateľ. Predvídajte možné komplikácie.

11 – 20. 4: Majte pod kontrolou svoju žiarlivosť. Neskúmajte to, neznížte sa k podlému sledovaniu partnera, radšej si všetko prečítajte v jeho očiach.

21 – 30.4: Istý muž vo vašej blízkosti začína kuť proti vám s cieľom zmariť vaše plány. Našťastie máte dosť skúseností a viete skade fúka vietor. Dotyčnému dajte jasne najavo svoju prevahu.

Duchovné posolstvo: „Rozrušenie“ – nikdy v ňom nemožno očakávať nič pekné. Negatívna energia sa pri hneve násobí a prenáša ďalej. Ak vyjde od vás, vráti sa len ku vám.. Preto buďte čo najviac pokojný a konajte rozvážne. Hnev a krik nie je dobrý stavebný materiál.

Rak

1 – 10.4: Nastúpili ste na správnu cestu, vaša motivácia je pozoruhodná, preto teraz určite nezastaňte, držte sa pevného bodu. Nemáte na stres dôvod.

11 – 20.4: Vo vzťahu si nehádžte pod nohy polená, to je detinská zábavka, z ktorej ste už dávno mali vyrásť. Radšej si naplánujte spoločnú dovolenku, alebo potešte partnera malým darčekom.

21 – 30.4: Nepripúšťajte si v práci žiadne komplikácie, riaďte sa heslom, že nič nie je nemožné. Dozviete sa dôležitú informáciu.

Duchovné posolstvo: „Priateľstvo“ – nie je dobré nechávať si všetko len pre seba, vypovedaná radosť je dvojnásobná radosť, ale vypovedané trápenie je len polovičné trápenie.

Lev

1 – 10.4: Napätie v práci síce poľavilo, no dobrý pocit víťaza sa ešte nedostavil. Nesnažte sa byť vždy víťazom, dávajte si na všetko lepší pozor.

11 – 20.4: Istá žena vás požiada o radu, dúfa, že jej ukážete cestu z problémov. Nie je to jednoduché, na každého platí čosi iné, no nádej jej môžete vždy dať.

21 – 30.4: Vytrvalosť v práci sa vám vyplatila, urobili ste zásadný krok a mnohé veci ste zmenili. Môžete očakávať odmenu, ktorá nemusí byť len materiálna.

Duchovné posolstvo: „Zem“ – človek sa narodil preto, aby chodil po zemi. Pri akejkoľvek činnosti inde – vo vzduchu či vo vode je ohrozený. Dávajte preto pozor, keď nie ste nielen nohami ale i mysľou pri zemi.

Panna

1 – 10.4: Realizácia projektov sa začína dariť. Hoci to máte náročnejšie, teraz sa rozhodne nevzdávajte, ste pred cieľom a smelo pokračujte ďalej.

11 – 20.4: Ani v týchto dňoch si neoddýchnete, úlohy sa na vás nabaľujú, sú náročné ale zvládnete ich. Našťastie to už nepotrvá dlho.

21 – 30.4: Vo vzťahu sa medzi vami vyjasnilo. Zoberte si z toho ponaučenie a nedopustite, aby sa čosi podobné znova zopakovalo. City toho druhého by mohli ochladnúť.

Duchovné posolstvo: „Veci“ – zbavte sa tých, ktoré nepoužívate, nebuďte zbytočne  sentimentálni. Len čo sa na toto upratovanie odhodláte, uvoľní sa vám priestor a pocítite prílev novej energie.

Váhy

1 – 10.4: V pracovnej sfére akoby vás zvláštna sila poháňala vpred, energie a elánu máte na rozdávanie, napriek tomu ju viac využite pre seba. Závistlivcov si nevšímajte, teraz bodujete vy.

11 – 20.4: Chvíle s partnerom prežívajte naplno, preto ich nepodceňujte a neposúvajte na prvé miesto bežné domáce povinnosti. Od tých vás partner rád odbremení.

21 – 30.4: Nedajte na dobre rady svojich kolegov, teraz vám budú nanič, dokonca by vás zviedli z cesty. Nebojte sa experimentov, využite svoje skúsenosti, sú bohaté

Duchovné posolstvo: „Klamstvo“ – vylúčte ho zo svojho života úplne, vždy sa v pravú chvíľu obráti proti vám a dokonca obmedzuje pamäť. Kto chce žiť správne, klamstvo v jeho živote nemá miesto.

Škorpión

1 – 10.4: Na chvíľu obmedzte svoje výdavky, s financiami dosť bojujete. Radšej si rozvrhnite poradie dôležitosti platieb a raz sa s nimi naučíte rozumne hospodáriť.

11 – 20.4: Zbytočne sa orientujete na svoju minulosť, skúste prijať fakt, že všetci sú raz hore a raz dole, stále sa všetko mení. Žite prítomnosť, ňou si tvoríte budúcnosť.

21 – 30.4: V práci buďte pozornejší a sústredenejší, akosi sa vám všetko vymyká z rúk. Hoci by ste teraz najradšej oddychovali, tento luxus si môžete dovoliť o niečo neskôr.

Duchovné posolstvo: „Prehnaná čistota“ – môže byť na škodu, zamerajte svoju pozornosť na duchovnú čistotu. Potreba čistoty pramení z vášho vnútra a jeho hlas ste nesprávne pochopili, keď ste ju začali aplikovať výhradne na telo.

Strelec

1 – 10.4: Pripravte sa na zmeny, týkajú sa vás viac, ako si dokážete pripustiť. Ste napätí a zneistení, netušíte, čo sa bude diať ďalej. Zverte sa s vnútornými pocitmi partnerovi, len v ňom nájdete podporu a pochopenie. Inde ho nehľadajte.

11 – 20.4: Buďte opatrní pri všetkých činnostiach, keď sa nedotýkate zeme. Môže to byť práca na rebríku, neopatrný pohyb po schodoch. Mohlo by dôjsť k nepredvídaným udalostiam, buďte rovnými nohami na zemi, nesnívajte s otvorenými očami.

21 – 30.4: V práci povedzte jasne svoje stanoviská, naznačte smer cesty. Neostávajte v nej dlhšie, ako je potrebné, finančné odmeny na ceste k vám určite nie sú.

Duchovné posolstvo: „Poriadok v srdci“ – neverte na nebo po smrti, máte ho odjakživa v sebe, preto sa nepoddávajte žiadnemu príkoriu, zbytočne by ste sa trápili. Nájdite v srdci bod, ktorým prúdi láska a otvorte priechod celému svetu, tak zacítite neskutočný mier v sebe.

Kozorožec

1 – 10.4: Zbavte sa všetkého, čo necítite ako čisté, faloš nesmie mať pri vás miesto. Zdá sa, že ste trochu zablúdili, vráťte sa na zem.

11 – 20.4: Zmena, na ktorú ste sa odhodlali, bola správna, čoskoro začnete zbierať plody svojich snažení. Tešte sa, ale s mierou a len v sebe. Okolie to vedieť nemusí.

21 – 30.4: Dobrá nálada pretrvá, ak si dožičíte dostatok vitamínov, hlavne zeleninu, obmedzíte ťažšie jedlá a rôzne sladené vody.

Duchovné posolstvo: „Počúvajte srdce“ – len tak udržíte pri sebe dlhodobo úspechy a odmeny. Uvažovanie mozgom je síce dobré, no v živote viac počúvajte srdce. To sú prvé intuitívne reakcie, keď viete o niečom, že by to bolo dobré. Lenže potom zvíťazí rozum a je koniec.

Vodnár

1 – 10.4: Pokračujte v tom, čo ste nedávno začali, do ničoho komplet nového sa nepúšťajte. Môžete do toho zapracovať nové prvky a nápady. Všetko je na správnej ceste.

11 – 20.4: Zažijete chvíľu, keď sa potešíte niekomu, kto je vo vašej blízkosti. Mali by ste si toho človeka viac vážiť, len tak vás vie ochrániť, keď to budete najviac potrebovať.

21 – 30.4: Začnite sa viac venovať sebe, svojej pleti nevynímajúc. Doprajte si odborné ošetrenie s konzultáciou. Prečistite telo vhodnými bylinkovými čajmi, striedajte ich.

Duchovné posolstvo: „Reč snov“ – vidíme v nich rôzne obrazy, nebýva v nich všetko ideálne a krásne, môže v nich figurovať i diabol, aby nás zneistil. Nezabúdajme, že žijeme vo svete polarít – deň a noc, svetlo a tma, teplo a zima. Ak budeme žiť v oblakoch, po čase hrozí tvrdý pád na zem. Taký je život.

Ryby

1 – 10.4: Mali by ste s partnerom zladiť svoje aktivity, oživíte krásne spomienky. Nič neriešte, len prijímajte to krásne, čo k vám prichádza. Nájdete v tom aj správnu inšpiráciu do budúcnosti.

11 – 20.4: Môže sa vám ohlásiť nečakaná návšteva, vopred sa na ňu pripravte. Potom si ale dávajte pozor na každé slovo, inak by ste sa mohli ľahko rozrušiť. Nerobte nič náročné.

21 – 30.4: Prekážky minulých dní ste zvládli, znova vám narastá sebavedomie a smelo sa môžete pustiť do nových projektov a riešení. Ste na najlepšej ceste, len si k sebe vyberte správnych ľudí. Nie každý, kto sa na vás usmieva, je ideálny.

Duchovné posolstvo: „Potom“ – nikdy nič naň nenechávajte, lebo ono „potom“ prísť nemusí. Hovorte o svojich citoch a myšlienkach, často v sebe nechávame tajomstvo, ktoré nikdy nevyslovíme, pretože sme v tom, že ešte nie je správny čas a nechávame to na „potom.“

 

Pridaj komentár