Altajský céder a smreková živica

Títo dvaja lekári z hôr spojili svoju nekonečnú liečebnú silu vo voňavej masti

Altajský céder je skutočný poklad zdravia, je zásobárňou kozmickej energie a ozajstným pokladom v ríši olejov. Omladzuje pokožku, navracia jej pružnosť, lieči ekzémy, psoriázu, posilňuje imunitu, odstraňuje únavu, detoxikuje, prospieva pri liečbe dýchacích ciest a dokonca obsahuje aj hormón šťastia, čím pomáha pri depresiách. Možno ho natrieť kdekoľvek na tele na miesto, ktoré človek potrebuje liečiť.

Altajský cédrový olej je vhodný aj na vnútorné použitie Je najväčším zdrojom mikroelementov a vitamínov B a D, ktoré normalizujú nervový systém a zlepšujú krvný obraz. V prírode nemá analogickú náhradu čo sa týka jedinečného vplyvu na ľudské telo. Vitamín A robí olej vhodným i pre malé deti, napomáha ich rastu a zdravému vývinu. Vitamínu E v tomto oleji je 3 x viac než v kokosovom a 5 x viac než v olivovom oleju. Olej je nenahraditeľný vo všetkých fázach reprodukčných procesov – rozvoj plodu, rast organizmu, skvalitňuje materské mlieko dojčiacich matiek a pomáha i v tehotenstve. Cédrový olej svojim vysokým obsahom vitamínu F prekračuje aj rybí tuk. Vitamín F napomáha správnemu rastu a obnove buniek ľudí všetkých vekových kategórií. Má nielen posilňujúci, ale i detoxikačný účinok, odvádza z tela  rádionuklidy, ťažké kovy a iné toxíny. Zabezpečuje profylaxiu tráviaceho traktu, mierni bolesti žalúdka a dvanástnika, rieši zápchu, harmonizuje hormonálny systém, upravuje činnosť štítnej žľazy, posilňuje imunitu. Osvedčil sa pri vredoch žalúdka a dvanástnika, pri alergiách, psoriáze a pri mykózach nechtov a pokožky. Je vhodný aj na masáže, omladzuje pokožku, zlepšuje jej elasticitu a hravo si poradí s kožnými problémami. Rieši poruchy spánku, odstraňuje únavu, bolesti hlavy a depresie.

Smreková živica sa už v antike používala ako kadidlo. V staroveku sa verilo, že smrek je sídlom prírodných duchov a víl. Ľudia si tiež chránili príbytky vetvičkami smreka pred zlými čarodejnicami. Smreková živica má silne očistné účinky, zaháňa rušivé vplyvy a napomáha nájsť vnútorný pokoj, posilňuje ducha a rozjasňuje myseľ. Na fyzickej úrovni má výrazné dezinfekčné účinky, zabíja choroboplodné zárodky, odhlieňuje, posilňuje pľúca a dýchacie cesty. Masť odstraňuje pálivé bolesti nôh, ramien, kĺbov, svalov, odstraňuje opuchy, prekrvuje chodidlá, zastavuje rast baktérií a plesní.

Výnimočne spojená masť zo smrekovej živice a altajského cédra je vhodná i na masáže tela, pri liečbe kožných ochorení. Jej aplikácia je jednoduchá – natrieť priamo na pokožku na problémové miesta. V prípade bolestí hlavy dať trošku masti na spánky, pri bronchitíde a astme natrieť na hrudník najlepšie na noc a prekryť gázou.

Ak sa potrebujete zbaviť všetkých spomenutých problémov, neváhajte a objednajte si túto jedinečnú masť.

mde

Pridaj komentár