Aký bude rok 2018 pre jednotlivé znamenia

Blížiaci sa Nový rok obnovuje sny, nádeje a očakávania ľudí. Ich myšlienkou je zásadná otázka, či bude Nový rok prospešný v základných aspektoch – vo sfére práce, financií, lásky a zdravia

Rok 2018 bude svedkom niekoľkých významných planetárnych pohybov, ktoré spôsobia veľké finančné zmeny. Saturn bude prechádzať cez svoje vlastné znamenie počas celého roka. Planéta šťastia Jupiter pôjde spočiatku cez Škorpión a neskôr vstúpi do Strelca. Tieto pohyby všeobecne viacerým znameniam ukazujú finančne produktívny rok, v ktorom je dobré venovať sa práci, biznisu a najmä zabudnúť na stres. Kto sa mu poddá, neurobí dobrú voľbu. Stres sa vždy podpisuje na zdraví a hojnosti.

Baran

Rodina: Väčšinu roka očakávajte pokoj, menšie problémy sa ukážu až koncom roka. Ak plánujete zmenu bydliska či rekonštrukciu, smelo do toho. Nové bývanie si poistite pred požiarom a vlámaním.

Práca: Črtá sa dobrý rok a zaujímavé možnosti. Ak ponuka sama nepríde, zásadné zmeny nerobte. Podnikateľom sa tiež bude dariť, firma bude expandovať. Dbajte na ostražitosť pred podvodmi. V poslednom štvrťroku už nerobte veľké rozhodnutia.

Láska: Tešte sa na dobré vzťahy, poskytnú vám harmóniu, pokoj, radosť a naplnenie. Ak sa ukáže problém, nenechajte sa ním strhnúť.

Zdravie: Potrápia vás poruchy dýchania, bolesti kĺbov, ohrozená je oblasť hrudníka. Starší srdciari by mali byť opatrní a mať lieky poruke.

Financie: Rok začnete výdavkami, skontrolujte svoje staršie rozhodnutia a urobte vhodné korekcie. Situácia sa zlepší od leta, prídu lepšie zisky, dovtedy sa vyhnite zbytočným výdavkom.

Býk

Rodina: Situácie a udalosti majte pod kontrolou, inak by sa mohli vymknúť z rúk. Záver roka vyrovná disharmóniu, je to čas porozumenia a spolupráce. Všetko sa odvije od schopnosti riešiť náročnejšie situácie

Práca: Vsaďte na trpezlivosť, vaše kariérne ciele dlhšie nebudú naplnené, všimnete si častejšie prekážky. Naučte sa vyčkať na správny čas. O prácu nedôjdete. Podnikatelia majú lepší rok. Plňte si záväzky a klienti neutečú ku konkurencii.

Láska: Láska ukáže isté sklamania, prioritou nech vám je práca a podnikanie. Do leta sa môžete cítiť osamelo, nie veľmi šťastne. O kríž lásky sa nebite.

Zdravie: Ukazujú sa problémy s trávením, i niektoré staré ochorenia môžu spôsobiť problémy s chrbticou či nervami. Usilujte o prevenciu.

Financie: Úvodom roka máte zisk s menším úsilím, neskôr viac práce s malým profitom. Rozvíjajte kontakty s vplyvnejšími ľuďmi a pole financií zarodí.

Blíženci

Rodina: Rok čiastočne naruší rodinný pokoj menšími či väčšími problémami a negatívnejšími správami. Ako z toho von ukážu vhodné dialógy. Nesnažte sa partnera ovládať, to situáciu zhorší, namiesto toho ho podporujte.

Práca: Pripravte sa na zmenu funkcie či práce. Lepšie obdobie sa črtá na jeseň. Podnikanie spomalí tempo a zisk vyžiada väčšie úsilie. Na veľké investície zabudnite. Záver roka vás oslobodí a odmení vašu trpezlivosť.

Láska: Láska vám prinesie úľavu, znovu sa zamilujete, oživíte súčasný vzťah a tak zabudnete na pracovné prekážky či nezdary.

Zdravie: Môžu sa objaviť ochorenia zubov, vredy v ústach a nervové problémy zo stresu. Môžete trpieť i horším spánkom a zníženou funkciou pečene pre hnev na nezdar v práci.

Financie: Starostlivo pristupujte k financiám po apríli a v lete, tu hrozia nečakané výdavky a mohli by byť dôvodom na obavy. Posledný štvrťrok so sebou nesie veľký potenciál pekných príjmov.

Rak

Rodina: Problémy v rodine vzniknú len z podozrievavosti. Nechuť ku kompromisom a snaha ovládať partnera musí do úzadia. Rodinný pokoj udržíte  zastavením týchto myšlienok. Nechajte všetko plynúť a zachovajte nadhľad.

Práca: Väčšina roka je pracovne pozitívna, bez veľkých problémov. Obhájite svoje názory a nepreceňujte, nepodceňujte svoje cnosti i zlozvyky. Podnikatelia preferujte obozretnejší prístup a tlmte očakávania veľkých ziskov. Druhý polrok už pozitívne podporí rast financií a nové ponuky a možnosti.

Láska: Je sféra, ktorá vás moc nepoteší. Ak vzťah nemá perspektívu, dlhšie to škrípe, je čas odísť z neho so vztýčenou hlavou. To lepšie na vás počká. Ostatní vsaďte na udržanie rodinnej harmónie. Všetko riešte chladnou hlavou.

Zdravie: V prvom polroku vás zdravotný stav nebude obmedzovať, od mája sa to mení a zamerajte sa na prevenciu. Bolesti hlavy a nespavosť vás prepadnú častejšie a opatrnosť pred úrazmi či nehodami musí byť vašou prioritou.

Financie: Do leta sa vyhnite zbytočným výdavkom. Ak ste neistí, poraďte sa s odborníkmi a nedajte sa obalamutiť reklamou. Druhá polovica roka bude  veľkorysejšia, financie budú úplne zahojené. Sporivejší môžu investovať.

Lev

Rodina: Rodinné záležitosti vám na čas nedoprajú pokoj. Nezhody vytvoria  napätie a chvíľu potrvá, kým to zažehnáte. Na vine je Saturn usadený tak, aby preveril pevnosť vášho vzťahu.

Práca: Nedostatok výkonnosti sa podpíše pod snahy rastu kariéry. Výkyvy sú od mája. Zamerajte sa na profesijné kontakty, tie budú nápomocné. Podnikatelia majú normálny rok. Veci pôjdu bežne bez veľkých prekvapení. Peniaze nepožičiavajte.

Láska: To je oblasť, ktorá vás poteší. Pravdepodobnosť zmeny vzťahu na perspektívny je istá. Nájdete kľúč k šťastnému životu, na partnera zbytočne nezvyšujte hlas. Vsaďte na asertivitu a pragmatickejšie riešenia sporov.

Zdravie: Sporadicky sa môžu objaviť žalúdočné problémy, bolesť ramien a svalov vás tiež občas vyruší a rozkývaná môže byť hladina vápnika. Mastným jedlám sa vyhýbajte.

Financie: Získate šancu zarobiť si aj v nových činnostiach. Vyhnite sa pozitívnym rozhodnutiam o veľkej finančnej účasti, zažehnáte tak nepriaznivému vplyvu. Určite nájdete nové cesty k ziskom a neskôr sa ukáže vhodná nehnuteľná investícia.

Panna

Rodina: V tejto oblasti niet dôvod k obavám. Vzťahy s blízkymi budú dobré. Môžu sa ukázať problémy s vašim myslením. Ovanie vás egoizmus a chválenkárstvo na nesprávnom mieste.

Kariéra: Ukazuje sa viac dobrých správ – v novej a lepšie platenej práci, ocenenia a  nárast popularity. Dosiahnuteľné ciele zrealizujete v predtermíne. Podnikatelia profitujú asi najviac. Zarobíte viac, než ste tušili. Budete mať viac zdrojov príjmu a získate maximum.

Láska: Buďte opatrní na tomto poli. Saturn vás nepodporí, skôr naopak. Vaša láska bude náročne skúšaná. Pomôže len dostatok taktu a vľúdny prístup. Ocitnete sa v situáciách, v kde ste nútení tráviť čas s niekým, z koho nebudete nadšení.

Zdravie: Akútna gastritída, bolesť žalúdka, mentálne napätie sú možní narušitelia vášho zdravia. Pravidelne jedzte a cvičte, aby ste im vyhli. Pozor i na chrbát a sporadicky si doprajte masáže.

Financie: Napriek ziskom číhajú neočakávané výdavky. Preto musíte viac plánovať. Udržujte si rezervy na núdzové situácie. Od augusta máte vysoký potenciál pekne zarobiť aj výhodne investovať.

Váhy

Rodina: Vzťahy v rodine sú pohodové, s partnerom budete tráviť viac času. Už teraz sa tešte na špeciálny darček. Slobodní svoj stav a bydlisko zmenia, črtá sa aj prírastok do rodiny.

Práca: Rok pre vás uvil dobré pracovné vyhliadky, zvýšenie platu a uznanie schopností. Vaša popularita stúpne. Podnikatelia majú tiež výborné vyhliadky, rast na firemnom účte a expanziu. Nepribližujte sa k tým, čo sú voči vám až príliš milí a priateľskí. Títo najskôr zradia.

Láska: Nový rok dáva príležitosť opustiť minulosť a začať novú cestu s novým partnerom. Pôjde o to, či ste na to pripravení alebo nie. Milostný život vás bude tešiť a napĺňať.

Zdravie: Od mája sa ukazujú isté zdravotné riziká. Hnev a impulzívnosť držte pod kontrolou, vylúčte rafinovaný cukor. Starosti môže robiť oblasť hrudníka (srdce, pľúca). Opatrnosť aj pri aktívnych športoch aby ste predišli úrazom. Staršie Váhy musia mať užívané lieky vždy pri sebe.

Financie: Vďaka Jupiteru dobre zarobíte a investujete. Od júna do konca roka máte mimoriadne priaznivé obdobie. Zisk peňazí bez tvorby bohatstva je neúplný,  uvažujte o niečom konkrétnom a trvalom. Vy to aj získate.

Škorpión

Rodina: Drobné problémy budú asi na dennom poriadku, zachovajte chladnú hlavu najmä od mája. V partnerskom vzťahu sú témou väčšiny hádok peniaze a iná osoba. Často budete uvažovať aj o rozvode.

Práca: Do mája sa črtá priemer. Nemajte obavy a veľký postup nečakajte. Práca  bude nudná, mnohí sa obzrú po čomsi inom. Negatívnych trendov je viac, než pozitívnych, lepšie vyhliadky sú po lete. Kontrolujte sa, nech nedostanete nálepku arogancie namiesto kolegiálnosti. Podnikatelia si status quo udržia, zisky budú menšie. Viac šťastia máte v spolupráci so zahraničím.

Láska: Ak si chcete udržať partnera, upustite od snahy ovládať ho. Ľahko by sa stalo, že ho úplne stratíte. Vašou prioritou by mala byť práca či podnikanie. Novo začaté vzťahy budú trvať dlho.

Zdravie: Planéty varujú pred nehodami a úrazmi v oblasti ramien alebo nôh. Oči tiež môžu spôsobovať isté problémy a krvný tlak skákať. Uprednostnite aktívny spôsob života pred sedavým a zdravú stravu pred ťažkou.

Financie: Výdavky sa čosi zvýšia, finančný stres tiež. Prísun peňazí čakajte až od mája i výhodné zmluvy či investície. Luxusným výdavkom sa vyhnite. Seba klamať nemusíte a hrať sa pred inými na čo nemáte tiež nepotrebujete

Strelec

Rodina: Môžete očakávať isté nedorozumenia a viaznúcu komunikáciu. Atmosféra bude mať občasné latentné teplo. Partner bude zdrojom podráždenia po celý rok a vy viac podozrievaví. Zjemniť to môže váš nadhľad a zmena postojov.

Práca: Tu vás môžu obmedzovať starší kolegovia, nepodarí sa vám dokončiť niektoré úlohy, čo môže škodiť vašej povesti. Podiel na tom má prenášanie problémov z domu do práce a nesústredenosť. Podnikatelia sa potešia náhlemu, nečakanému zisku a istým výdavkom. Vzostupný trend udržíte do jesene. Potom pozor na možné chybné kroky.

Láska: Slobodní môžu impulzívne vhupnúť do neperspektívneho vzťahu. Ostatní nech dbajú na to, že príliš veľa pochybností a podozrení ľahko ukončí váš vzťah. Priaznivý čas na  lásku či prípadný sobáš príde v lete.

Zdravie: Kolísavú tendenciu môže spôsobovať trávenie a dolná polovica tela . Starostlivosť o srdce a zuby tiež nezanedbajte. Kalórie spaľujte vhodným cvičením. Uprednostnite domáce zdravé jedlá. Vyhnite sa státiu na dlhé hodiny.

Financie: Do apríla nesiahajte na úspory, potom príde priaznivý obrat a môžete uvažovať o kúpe auta, neskôr i nehnuteľnosti. Všetky rozhodnutia vždy dobre zvážte. Do konca roka bude vaša finančná situácia výhodná ak nepodľahnete tlakom reklamy.

Kozorožec

Rodina: Vyhnite sa kritike, podráždenosti, sarkazmu či hanlivosti partnera a  zažehnáte všetky nezhody. Nesprávna komunikácia môže spôsobiť gro nezhôd v rodine. Do jesene to bude všelijaké, budete zraniteľní, až potom prichádza úľava a harmónia.

Práca: Budete viac cestovať a od mája spoznáte čudné paradoxy. Isté veci, na ktoré ste spoliehali vôbec nevyjdú a tie, ktorým ste nedávali šancu, úspešne prerazia. Nečakané prichádza, očakávané končí a zopakuje sa to pár krát. Podnikatelia musia tvrdšie pracovať a mnohé zaužívané praktiky vôbec nebudú fungovať. Tvrdohlavosť a drsnosť si zakážte, brzdia progres.

Láska: Romantické aktivity budú viac nestabilné, zlepší sa to pred zimou. Zabudnite na veľkú asertivitu, uprednostnite zdravé názory. Jedine v takte a istej dávke jemnosti tkvie vaša sila lásky. I tak nevyjadrujte slovami partnerovi všetko, čo vám v prebehne hlavou.

Zdravie: Obézni musia bez výhovoriek schudnúť. Bolesti hlavy, kolien, napätie, málo spánku, dýchacie či kožné problémy sú možné poruchy zdravia, ktoré vás budú obťažovať ak nepresedláte na zdravú stravu a telesný pohyb. Od mája buďte opatrní najmä pred úrazmi hlavy.

Financie: Neexistujú žiadne skratky na zarábanie peňazí, preto dodržujte múdre  postupy. Vaše dobré obdobie na financie je apríl a máj, od leta sa prílev peňazí ešte viac zvýši.  Pred každým obchodom dôkladne skontrolujte zmluvy a dokumenty. Solídne investície prídu na rad v druhej polovici roka.

Vodnár

Rodina: Skvelý rok v rovine vzťahov prináša veľa radosti, harmónie, rodinný život bude plný mieru a nič zásadné vás nebude trápiť. Ochota ku kompromisom, plodná komunikácia sú zárukou istôt vašej lásky.

Práca: Pracovne vás nič nezabrzdí v raste i v ocenení. Robte to, čo chcete, mnohé z toho sa ukáže ako prospešné. Očakávajte rast platu, rozšírenie úloh a zodpovedností.  Podnikatelia sú spokojní s vývojom firmy a celkovým zlepšením, zarobia viac. Na vavrínoch spať nemožno, zdravá dávka opatrnosti vám napriek úspechu nesmie chýbať.

Láska: Láska bude na vašej strane. Najskôr sa zamilujete do niekoho staršieho, slobodní zas do človeka zo svojho odboru. Ostatných väčšinu roka nestretnú pochybnosti o šťastí v láske. Venovať partnerovi dostatok času sa ukáže užitočným, nezabudnite lásku občas obdarovať.

Zdravie: Zdravotné problémy prekonáte pravidelným zdravým životným štýlom. Môže ísť o nespavosť, letargiu, poruchy krvi, žalúdka, trávenia, pokožky a to najmä v zimnom období. Stráňte sa lenivosti a viac sa hýbte.

Financie: Väčšinu roka môžete očakávať zvýšený prílev peňazí. Len marec a apríl sa vyhnite väčším finančným výdavkom. Ak potrebujete úver, bude aj schválený. V druhej polovici roka môžete uvažovať o dobrých a hodnotných investíciách, opatrnosti však nikdy nie je dosť.

Ryby

Rodina: Do jesene to nebude ľahké vo vzťahoch. Nezhody, nahromadené diskusie a triviálne hádky, nepokoje v mysli vás môžu často obťažovať. Nedorozumenia s partnerom, neochota k spolupráci sa stanú dôvodom konfliktu. Venujte rodine čo najviac času a porozumenia, tak zažehnáte hroziaci požiar hádok.

Práca: Bude to zmiešané, niekto má dobrý výsledok, iný naopak. Budete viac cestovať, vaša ochota pracovať prinesie vyšší plat. Lenivosť faktor šťastia znižuje. Čomu dáte prednosť? Podnikanie vyžiada mnoho úsilia, ktoré nebude vždy adekvátne dosiahnutým výsledkom. Nedodržanie termínov, rušenie dohôd a zmlúv bude viac časté. Sledujte konkurenciu.

Láska: Do júla to bude mix striedania šťastia a problémov. Partnera ťažšie udržíte v dobrej nálade. Nevzdávajte sa a láska vás odmení. Mnohí sa konečne pravdivo vyfarbia a vy budete vedieť, na čom ste.

Zdravie: Žalúdok, emočné stresy, krvný tlak, chrbtica, nadváha, nižšia hladina vápnika, železa a vitamínov sú veci, ktoré budete musieť riešiť.

Financie: Nárast zaznamenáte od marca do mája, špekuláciám sa však vyhnite. Môže sa objaviť aj nečakané dedičstvo či pekný zisk z predaja niečoho staršieho. Straty prídu, len ak sa vedome budete pohybovať na tenkom ľade.

Pridaj komentár