Ako podplatiť Saturn

Saturn je jedným z prísnych učiteľov astrológie, neslávne známy a asi aj najmocnejší. Mnohí čo nevedia nič o astrológii, sa boja Saturnu a jeho zlých vplyvov.

Chcem pripomenúť, že vplyvy Saturnu nie sú v žiadnom prípade zlovoľné ani zlé. Spôsobujú nám problémy, ťažkosti a nepríjemnosti, ale sú to lekcie, ktoré nás majú niečo naučiť. Aj keď sa snažíme čo najlepšie vyrovnať sa s Saturnovými vplyvmi, nepríjemnosťami či ​​neúspechom s tým spojenými, tento veľkorysý učiteľ nás odmení množstvom požehnaní. Zvyčajne potom, čo zmení svoju pozíciu.

Západná astrológia už od staroveku odlišuje planéty od bohov rovnakého mena. Preto existuje niekoľko kúziel, ktoré zmierňujú ich vplyvy v našich životoch. Je to nevyhnutný osud, ktorému musíme čeliť.

Saturn a Védska astrológia

Védska astrológia nerozlišuje planéty od božstiev, ktoré im vládnu. Je to, akoby bolo nebeské teleso prirodzenou sochou božstva, aby ľudia vedeli o vôli a úmysloch božstva. Preto potešenie božstva, ktorým vládne planéta spôsobí, že škodlivé vplyvy planéty prestanú, alebo sa aspoň znížia a človek toľko netrpí.

V náročných časoch, ako teraz, keď je Saturn veľmi aktívny a neprejavuje sa prospešným spôsobom, môžeme použiť takúto metódu, aby sme presvedčili Saturn a dostali iba jeho požehnania príjemným spôsobom.

Lord Hanuman a Saturn

Lord Hanuman kedysi zachránil božstvo Navagrahas, uväznené démonom Ravanom, ktorý chcel prinútiť planéty, aby boli na najlepšej pozícii v čase narodenia jeho syna. Shani (Saturn) preto utrpel v boji s Ravanom najviac a bol chytený. Hanuman išiel na záchranu Shaniho, boha spravodlivosti, hoci predtým ho varoval pred nešťastím, ktorému bude musieť čeliť. Hanumana však úplne nepostihli nepriaznivé energie lorda Shaniho, vyhral bitku a zachránil božstvá. Lord Shani (Saturn) sľúbil Lordovi Hanumanovi, že nikdy nebude spôsobovať problémy jeho oddaným.

Potešiť lorda Hanumana je spôsob, ako zaistiť, aby sa k nám nedostali nepriaznivé aspekty Saturnu. Prečo potešiť Hanumana namiesto Shaniho? Lord Hanuman je vyšší v božskej hierarchii ako Lord Shani. Navyše potešením Hanumana je vyhýbanie sa Saturnovým zlovoľným vplyvom iba jedným z požehnaní, ktoré dostávame. Hanuman veľmi priateľský Boh a ľahko sa teší.

Ako potešiť Hanumana

Farby, ktoré uprednostňuje sú oranžové a červené. Neexistuje žiadny skutočný deň v týždni, ktorý by sa venoval Hanumanovi, ale utorok a sobota sa považujú za najlepšie dni na začatie konania, ktoré ho potešia. Hovorí sa však, že neexistuje žiadny deň v týždni, v ktorý by ste nemohli začať. Urobte tak, ako je to pre vás najvýhodnejšie. Najjednoduchší spôsob, ako potešiť Hanumana, je spievať jednu z jeho mantier. Vyskúšajte jeden z týchto dvoch spôsobov:

Om Hanumate Namaha   alebo  Om Hanumate Rudratmakaya hum phat

Spievajte mantru 108 krát raz denne, najlepšie od soboty alebo utorka. Ešte lepšie je, ak mu ponúknete červené či oranžové kvety. Môžete zapíliť aj nejaké kvetinové kadidlo (napríklad ružu alebo sušené ružové púčiky).

Čo možno od postupu očakávať

V každom prípade vám tento postup pomôže presvedčiť lorda Shaniho alebo Saturna, aby ste odrazili  jeho nepriaznivé vplyvy a boli iba pod tými priaznivými. Mantry Lorda Hanumana pomôžu odstrániť všetky problémy a prekážky v ceste k šťastiu. Podľa viery môžu byť odstránené aj účinky urieknutia či zlého vplyvu démonov. Mantra pomôže prekonať obavy a zvíťaziť v každom úsilí.

Ako dlho by ste mali neustále spievať mantru? Neexistuje žiadny limit a obmedzenia. Čím viac, tým lepšie. Odporúča sa však 7, 21 alebo 40 dní. Môžete tiež spievať mantru 21 po sebe idúcich utorkov alebo sobôt, namiesto 21 po sebe nasledujúcich dní.

Samozrejme existuje mnoho komplikovanejších spôsobov vyvolania požehnaní Hanumana, ale na prekonanie alebo tlmenie negatívnych vplyvov Saturnu táto metóda postačí.

.