Ako numerológia zabránila rozvodu

Pred štyrmi rokmi ma navštívil klient – muž. Už na prvý pohľad pôsobil nervózne, vystresovane. Netajil sa tým, že v poslednom období navštívil viacero veštíc, no žiadna z nich nevidela perspektívnu budúcnosť jeho manželstva, na ktorom mu veľmi záležalo.

Manželka Anna bola v tom čase s deťmi na dovolenke v zahraničí a mala vypnutý mobil. On podnikal a udalosti sa akoby naschvál vyvinuli tak, že s rodinkou dovolenkovať pre nával obchodných aktivít nemohol a svoj pobyt bol nútený zrušiť v poslednej chvíli.

Anna bola živel oheň, znamenie Strelec, on živel voda, znamenie Škorpión, čiže vzťah komplikovanejší a náročnejší na kompromisy, no nie neriešiteľný. K občasným konfliktom nepridávala ani tá skutočnosť, že v takmer rovnakom čase boli obaja partneri buď v plusových vibráciách, kedy prekypovali obrovskou energiou, no každoročne zhruba v trojmesačnom období roka boli obaja v mínusovom energetickom období a nemohli jeden druhého vytiahnuť z krízy, motali sa v nej obaja. Našťastie podľa Japonskej astrológie Kigaku boli títo dvaja partneri energeticky prepojení doslova ideálne.

Samozrejme, že žiarlivý manžel Anku podozrieval, že je na dovolenke s nejakým milencom, len preto, lebo nedvíhala mobil. Prečo ho nedvíhala? Jednoducho z toho dôvodu, že si chcela dokonale oddýchnuť od žiarlivca aspoň na dovolenke. Veštice, ktoré navštívil, rad radom s predstieraným smútkom v tvári vyriekli ortieľ – „áno, je tam s milencom“. No ak si aj náhodou pýtali Ankin dátum narodenia, zrejme boli len povrchné numerologičky, pretože deň narodenia 10 hovorí o sile charakteru. Anka nemala v numerologickej mriežke trojku v prázdnej rovine vízie, čo len umocňovalo jej charakter a jej dátum narodenia neobsahoval silnú sexuálnu rovinu, čo vylučovalo tendenciu nevery.

Štefan bol narodený v deň 11, čiže milujúci partner, no s talentom spôsobovať nedorozumenie. Jednotiek mal v dátume narodenia statočne a tie mu pridávali mimoriadnu citlivosť na všetky životné situácie, no i útok ako najlepší spôsob obrany a v kombinácii s astrologickým znamením Škorpión aj akčnosť nie vždy vedenú správnym smerom a v tejto dovolenkovej „story“ mu doslova doniesla hrúzu, ktorú pokútne veštice len umocnili nesprávnym verdiktom. Prečo?

Štefan bol natoľko silná osobnosť vonkajšou i vnútornou psychikou, že im všetkým poľahky energeticky vložil do tarotových kariet svoje žiarlivostné fantazmagórie. Ku mne došiel nahnevaný aj z toho dôvodu, lebo som si dovolila tvrdiť, že jeho manželstvo je dlhodobé, perspektívne a trvalé, keď všetky veštice vyhlásili Anku za nevernicu s dodatočným tvrdením, že je len otázkou času, kedy k nemu odíde natrvalo. Anna bola v sedmičkovej ročnej vibrácii, prežívala náročnejší rok a začínala študovať ezoterickú literatúru. Občas zašla na prednášku, či kurz, na čo Štefan dovtedy nebol zvyknutý.

Vieme, že keď sa človek začína zahlbovať do štúdia ezoteriky, mnohé v jeho živote sa čistí, čo na prvý pohľad môže vyzerať ako hromadenie sa prekážok. Štefan bol v štvorkovej ročnej vibrácii, kedy je dôležité dodržiavať rovnováhu medzi prácou a odpočinkom, no v poslednej dobe sa mu nedarilo, preto sa naháňal a stresoval, nevedel sa zastaviť. Hoci sa snažil, výsledky boli chabé a nakoľko zákony schválnosti fungujú, všetky dôležité jednania prebehli v jeho negatívne dni, tzv. dni „blbec“ z jediného dôvodu – dar intuície mal skutočne veľký, no nepoužíval ju. Bol v bludnom kruhu a ku celkovému kolapsu veľa nechýbalo. Odišiel odo mňa navonok ufrflaný, no určite pokojnejší, cítila som, že má čosi za lubom. A aj mal, zhruba po 2 týždňoch poslal za mnou svoju manželku. Tej som tiež trpezlivo vysvetľovala základné danosti a numerologické dispozície manžela, dostala návod na riešenie limitnejších situácií, ku ktorým sa v každom vzťahu občas schyľuje. Videla som zároveň v jej očiach slzičky šťastia, pretože som v manželových očiach zmyla z nej podozrenie z fiktívnej nevery. Niekoľkokrát jej zazvonil mobil, to ju prezváňal netrpezlivý Štefan a keď mu dala dohodnutý signál, zaklopal mi na dverách s veľkou kyticou ruží.

Štefan ma sporadicky navštívi i v súčasnosti, ale potrebuje už len pozrieť novo začínajúce obchody a ich perspektívu. Na dovolenky s rodinkou si zo zásady čas vždy nájde a ja so žartom tvrdím, že štatistiky sú v jeho prípade chudobnejšie o jeden infarkt a jeden rozvod.

Pridaj komentár