Aké máte magické schopnosti?

Slnko ako najsilnejšia planéta (v skutočnosti je to hviezda, ale v astrológii sa Slnko a Mesiac nazývajú planéty) predpovedá vašu osobnosť a životnú silu. Mesiac zas odhaľuje váš talent a kúzlo, ktoré je potrebné rozvíjať. Pozrite si svoje astrologické znamenie a uvidíte aké dary a magické sily ste dostali do vienka pri narodení 

Baran

Barani majú prirodzenú schopnosť aktivovať a nabíjať silné amulety, talizmany atď., Majú v sebe silu jari a nového života. Ich darom je nadšenie. Majú prirodzený talent na liečenie a schopnosť prenášať vitálnu energiu.  Dokážu robiť zázraky so sexuálnou mágiou a sú skvelí pri vyháňaní zla a v exorcizme, kde vstupuje do hry ich odhodlaná povaha odstrániť to, čo je nežiaduce.

Býk

Tí, čo sa narodili pod vplyvom Býka, patria pod živel zem a majú prirodzenú schopnosť vystupovať aj uspieť najmä v rituáloch na prosperitu, financie a bohatstvo, šťastie a všetky pozemské potešenia. Svoju prácu by mali podriadiť vhodnému postaveniu Mesiaca a rešpektovať živly. Kľúčom k aktivácii ich magických síl je ich sexualita a spokojnosť.

Blíženci

Blíženci sú spojení s prvkom vzduch, preto vykonávajú zázraky v prípade, ak časť kúzla ovplyvňujú intelektuálne záležitosti a komunikácia. Môžu ľahko ovplyvniť pohyb a cestovanie. Blíženci majú skvelé telepatické schopnosti a sú šikovní v astrálnej projekcii. Kľúčom k aktivácii ich magických síl je záujem. Musia sa dokonale sústrediť, pretože majú tendenciu stratiť pozornosť.

Rak

Rak je spojený so živlom vody. Prvok vody vládne nad emóciami a láskou, preto sú kúzla lásky a priateľstva dokonalé, keď ich robia Raci. Sú aj vynikajúci veštci, ak zabudnú na pochybnosti. Kľúčom k aktivácii ich magických sál je bezpečnosť. Rak sa musí cítiť bezpečne, aby uvoľnil svoje magické sily. Pri vykonávaní kúzla sa uistite, že nikto vás nepozoruje.

Lev

Lev je spojený s prvkom ohňa a kúzla, v ktorých je skutočne talentovaný, sú rituály pre slávu a popularitu, ale aj všetky druhy potešení (vrátane sexuálnych). Kľúčom k aktivácii ich magických síl je realizovať božský pôvod. Lev sa musí cítiť ako kráľ a pri rituáloch si musí uvedomiť, že v sebe má božské jadro.

Panna

Panna je zemským živlom, napriek tomu sa cíti stratená v zodpovednosti, snažiac sa zistiť, ako slúžiť a plniť hlavne potreby druhých ľudí. Panna je úspešná, keď sa zaoberá kúzlami na liečenie a akýmkoľvek vývojom (hmotným či duchovným). Kvôli svojej prirodzenej schopnosti dokáže riešiť mnohé problémy ľudí v rovnakom čase, môže robiť zázraky v telepatii a mierových kúzlach.

Váhy

Váha je spojená s prvkom vzduchu a má prirodzený talent pre rituály na krásu, pôvab, príťažlivosť a priťahovanie potrebného do života. Váhy sú priam zázračné, ak sa zaoberajú mierovými kúzlami a rituálmi na dosiahnutie rovnováhy (či už vo vzťahoch, v zdraví, a pod.) Kľúčom pre aktiváciu magických síl, je cítiť sa ako Mág, kúzelník. Hoci to niekedy nie je tak, musia sa na to nevyhnutne sa zamerať. Hľadajte ten pocit a verte, že sa všetko podarí.

Škorpión

Škorpión je spojený s prvkom vody. Skvele pracuje s energiou, a preto môže vytvoriť silné kúzlo. Má veľmi silnú intuíciu a je jedinečný ak chce zistiť pravdu. Jeho inštinkt je nezameniteľný a spojený s vynikajúcimi schopnosťami prežitia. Zvláda mocné kúzla na sexuálne potešenie a je dobrý v obrannej mágii, odstraňuje prekliatia a rôzne prekážky. Kľúčom k aktivácii magických síl je využiť inštinkt a sústredenie.

Strelec

Strelec je spojený s prvkom ohňa. Darí sa mu v kúzlach, ktoré ovplyvňujú cestovanie. Jupiter ho požehnal schopnosťou byť zdrojom šťastia a optimizmu, liečením  negativity. Strelec môže využiť duchovnú múdrosť takmer kedykoľvek chce. Má  prístup k informáciám, ktoré sú zakázané. Kľúčom pre aktiváciu schopností je optimizmus. Potrebuje cítiť plameň šťastia a veriť, že každá malá vec bude v poriadku, to je kľúčom k jeho úspechu.

Kozorožec

Kozorožec môže robiť zázraky pri kúzlach na bohatstvo a kariéru. Má prirodzenú schopnosť nájsť spôsob, ako splniť svoje ciele a uspokojiť ambície. Je tiež skvelý, keď sa ponorí do múdrosti svojich predkov. Kozorožec môže uspieť vo väčšine kúzel, pretože kľúčom k ich magickej moci je určenie. Keď sa rozhodne pre niečo, má   tendenciu to aj dosiahnuť

Vodnár

Vodnár je skvelý pri vykonávaní kúziel na oslobodenie a zlomenie akýchkoľvek druhov väzieb a pripútaní. Jeho smäd po slobode mu umožňuje posilniť negatívne kúzla, prekliatie a závislosti. Vodnár má aj veľké prirodzené schopnosti astrálnej projekcie a vzdialeného sledovania. Kľúčom ako aktivovať magické sily je pocit    slobody a jedinečnosti.

Ryby

Prvok spojený s Rybami je voda.  Ryby môžu robiť zázraky, keď sa zaoberajú kúzlami Iného sveta. Môžu úspešne manipulovať sny, aby podporili intuíciu a  veštenie. Ilúzia je ich moc a môžu vytvoriť silné energie pre liečenie a posilnenie zdravia. Dokážu skvele kontaktovať duchov a magické entity.

Pridaj komentár