Aká farba prevláda vo vašej aure?

Niektoré farby nás povzbudzujú, iné znervózňujú 

Ostré a intenzívne farby aktivujú, tlmené upokoja. Aj niektorej farby máme primálo či priveľa, máme problémy a vieme ich riešiť čistením aury pomocou Magických čistiacich olejov.

Červená uvoľňuje energiu, dáva pocit tepla. Znížením červenej cítime menšiu bolesť, pomáha bojovať so ženskými chorobami, stimuluje nervový a obehový systém. Má dráždiaci, stimulujúci účinok. Vplýva na zásobovanie orgánov krvou, na krvný obeh. Vyžaruje aktivitu a dynamiku. Znižuje únavu, rozpúšťa  chronické choroby. Lieči anémiu, zápal hrubého čreva, zápal dutín, kĺbov a depresie. Pomáha pri liečbe bolesti (migrény). Lieči psychiku zo strachu a fóbii. Veľa červenej vyvoláva agresivitu, netrpezlivosť. Je symbol sily, moci, vážnosti a majestátnosti. Odmietanie červenej hovorí o slabosti, pasivite, únave a vyčerpaní.

Zelená je farba nádeje, pokoja, rovnováhy, osviežuje a upokojuje. Dáva harmóniu tela a duše, znižuje podráždenie, únavu, uvoľňuje, dáva odpočinok, regeneráciu, rast sily. Znižuje tlak krvi, rozťahuje žily, cievy. Je silno prepojená so štítnou žľazou. Jej energia sa využíva na uvoľnenie hlienov, rozpustenie krvných zrazenín, pri hojení modrín a popálenín. Stimuluje trávenie aj mozog. Pomáha pri záchvatoch triašky či tikov svalov. Upokojuje nervy. Zmierňuje úzkosť a pomáha pri zápaloch kĺbov.

Modrá sa využíva na liečbu kožných ochorení, najmä akné. Spája sa s hrdlom, štítnou žľazou, pľúcami a ústami. Pomôže pri nespavosti a depresii, rieši úbytok hmotnosti, lieči dyslexiu. Upokojuje, priaznivo vplýva na niektoré zápaly, popáleniny, zápaly kože a rôzne infekcie a vredy. Pomáha pri bolestiach a návaloch. Znižuje krvný tlak, pulz, intenzitu dýchania a vnímanie bolesti. Napomáha komunikácii a rozvoju vedomostí. Je farbou pokoja, uvoľnenia a citov. Vyjadruje citlivosť, jemnosť. Je znakom vernosti, viery, tradície. Vyžaruje množstvo ticha a chladu, dáva pocit bezpečia. Je určená pre hĺbku a pasivitu, je farbou pravdy, vernosti a nesmrteľnosti.

Žltá pomáha telu vylučovať jedy, zmierňuje depresiu, regeneruje nervy a dáva dobrú  náladu. Je farbou nádeje, pokoja, rovnováhy. Žltá je teplá, má oživujúci účinok. Vyjadruje túžbu po slobode, dobrej nálade a intelektuálnych zážitkoch. Je farbou múdrosti, zvedavosti, slobody bez prekážok, šťastia a radosti. Terapia žltou lieči problémy s trávením. Priaznivo vplýva na žalúdok, pečeň, pankreas aj žlčník. Zvyšuje chuť do jedla, ničí črevné choroby. Posilňuje nervy, zlepšuje cirkuláciu krvi. Využíva sa pri liečbe artritídy, pomáha odstraňovať vápenaté usadeniny. Farba mysle, stimuluje činnosť mozgu. Dáva aktivitu, odolnosť voči únave.

Oranžová oživuje, rozveseľuje, pomáha prúdeniu kladných energií. Vyžaruje otvorenosť, radosť, šťastie. Zvyšuje koncentráciu, aktivitu, chuť do práce, výborná proti depresii, vráti chuť do života, chuť do jedla, priaznivo vplýva na trávenie. Posilňuje imunitu, dobre vplýva na slezinu, obličky, žlčník. Pomôže pri astme, bronchitíde, pri chronickej chorobe pľúc. Vhodná pri menštruačných kŕčoch aj pri rôznych tikoch. Bráni nadúvaniu, uvoľňuje plyny, dokáže zastaviť štikútanie.

Ružová je farbou priateľstva, šťastia, sentimentality. Pôsobí proti hnevu, samote a tlmí emócie. Obľubujú ju romantici s estetickým cítením. Pastelová ružová vie upokojiť agresivitu a uľaví človeku v strese. Potláča chuť do jedla a je vhodná na relax. Podporí prejavy lásky, nehy a zaháňa depresiu.

Fialová je plná túžob, ilúzií, je uspávajúca farba. Je farbou mystiky, podvedomia, tajuplnosti, navodí meditáciu. Stimuluje hormóny a lepšiu imunitu tela. Vhodne pôsobí na slezinu, bráni hnačkám, a dáva dobrý spánok a menšiu chuť do jedla. Pôsobí ako prírodné antibiotikum a zastavuje krvácanie.

Hnedá je farbou zeme, dáva bezpečie a teplo. Je farbou pôžitkov, radi ju majú pohodlní, pokojní a spravodliví ľudia; ale i vyčerpaní a unavení životom, ktorí potrebujú oddych a kľud.

Purpurová je majestátna, vyžaruje nadriadenosť. Podporuje správnu funkciu tepien a žíl, udržiava zdravé srdce a stimuluje krvný tlak. Posilňuje reprodukčné orgány.

Sivá je neutrálna, vyjadruje utiahnutosť, zdržanlivosť, monotónnosť, prezrádza strach, únavu a nedôverčivosť. Majú ju radi ľudia bez vlastného názoru, opatrní, nezúčastnení, ktorým vyhovuje stereotyp, alibisti, ale i ľudia unavení životom.

Biela je farbou vzkriesenia, znovuzrodenia v duši. Dokáže utíšiť bolesť, je farbou čistoty, poriadku, neutrality. Dáva nevinnosť, láskavosť, čisté city. Odmietanie bielej môže byť príznakom duševnej nevyrovnanosti, vnútornej neistoty, nízkeho sebavedomia, ale i pocitu viny a vnútorného sklamania.

Čierna je farba absolútnej redukcie, absencie svetla a farieb, je farbou noci, smútku a smrti. Pôsobí skľučujúco, vyvoláva pocit odtrhnutia od prírody, od sveta, vyvoláva pocit uzavretosti. V kombinácií s bielou pôsobí slávnostne.

Zlatá je symbol slnka, znak pravdy, nesmrteľnosti, úspechu a hojnosti. Dáva energiu, optimizmus a stimuluje tvorivosť. Spája sa s pocitom hojnosti, lesku a nadbytku. Je farbou univerzálnej lásky, najvyšších hodnôt, idealizmu a šľachetnosti. Transformuje poznanie a pochopenie, pomáha zvládať duševné neistoty.

Ako Magické oleje pôsobia?

Určite vykorigujú farebnú škálu v aure, čím začnú riešiť i zdravotné problémy. Najskôr ustupujú psychické a tráviace problémy. Ak sa dá do poriadku trávenie a črevá, nastáva v tele správne vstrebávanie minerálov a vitamínov, ktoré sú potrebné pre činnosť dôležitých orgánov tela.

Zároveň sa vám upokoja emócie, zmenia sa na pozitívne a tým začnete sami od seba pozitívne myslieť. Čo vás trápilo sa rozplynie. Ak použijete čistiaci olej na priestor, nastáva okamžitý účinok a vy zistíte, že sa zlostný človek upokojí, doma sa prestanete hádať a škriepiť, v práci už na vás nevyskakuje kolega či šéf.

Výsledok? Začne sa vám čoraz lepšie dariť, vaša aura a energetika sa zaceľuje, keďže už do nej nikto nestrieľa. Získavate silu a zdravie, v rodine je pokoj. Čo viac si môžete priať?

Preto neváhajte a čím skôr si objednajte Magické aurové oleje

Pridaj komentár