Aby všetky vaše cesty boli bezpečné

Určite každý z vás vie o človeku, ktorý do cieľa svojej cesty nikdy nedošiel. Je úplne jedno, do akého dopravného prostriedku nastúpime, či sme zodpovední vodiči alebo vôbec nešoférujeme. Mnohí z nás cestujú denne a sú svedkami rôznych kolízií na svojich cestách. Mnohých cestovanie vlastne živí – práca obchodných zástupcov, dodávateľov tovaru, nákupcov, a pod.

Ako teda minimalizovať nebezpečenstvo? Ostražití by sme mali byť hlavne vtedy ak cestujeme proti slnku, teda od západu na východ, z juhu na sever. Podstatne menšie riziko je na cestách smerujúcich v smere dráhy slnka (vysvetľujem to zjednodušene, všetci vieme, že Zem sa točí okolo Slnka). Ďalším dôležitým aspektom by mala byť zvýšená opatrnosť v našich mínusových otočkových dňoch, numerológia má pre ne špecifický výraz „deň blbec.“ O ktoré konkrétne dni sa jedná vo vašom prípade, to  zistíte prostredníctvom Numerologického programu pani Daniely. U každého človeka sa líšia vzhľadom na jeho dátum narodenia, určite nejde o žiadnu vedu. V takýchto dňoch by sme mali byť všeobecne opatrní a mnohým dôležitým činnostiam je lepšie sa vyhnúť, preložiť ich na vhodnejší deň pre nás.

Na dlhšie a dôležité cesty vopred pozerajme z pohľadu tattiev. Dlhšie a dôležité cesty by sme nikdy nemali začínať v ohnivej tattve. Vôbec nie je podstatné, že naša cesta trvá omnoho dlhšie ako samotná vhodná tattva, rozhodujúci je vždy začiatok cesty v správnej tattve. Keď som študovala vážne dopravné nehody lietadlami počnúc, cez železničné, cestné a pod., zistila som, že začiatok cesty havarovaného dopravného prostriedku bol vždy v ohnivej tattve. Pritom stačilo tak málo – riadiť sa tattvami, o pár minút posunúť začiatok svojej cesty.

Vzhľadom k tomu, že mnohí z vás ma vlani oslovili s otázkou, kedy prebieha vhodná tattva v dni návratu z dovolenky v obľúbených chorvátskych destináciách, ako novinku sme tattvické výpočty pre Chorvátsko zakomponovali do Tattvického programu pani Daniely. Majitelia licencií Tattvického programu novinku získajú klasickou aktualizáciou. Všetci tí, ktorí Tattvický program ešte nemajú, môžu si už dnes zabezpečiť svoje šťastné cesty tak, že si ho objednajú. Túto vynikajúcu pomôcku zaručene využijú nielen na cestách.

Pridaj komentár