9 vecí, ktoré môžete dať pod vankúš

Spánok je pre človeka nevyhnutný. Zaujímavý príbeh pochádza zo starovekého Grécka, kde boh spánku a boh smrti (Hypnos a Thanatos) boli bratia spolu s bohom snov (Oneiros ). Nádherní mimoriadne krásni okrídlení bohovia, ktorým žiadny smrteľník nikdy neodolal naznačujú, že keď spíte, krídla spánku vás prenesú do inej ríše.

Spánok je magický rituál, je to akoby malá smrť, ktorá omladzuje. Aby bol spánok dokonalý, využite niektoré možnosti z nasledovného zoznamu:

Spánok je silný rituál

Spánok nie je len zvyk, je oveľa viac. Keď upadáme do spánku, v skutočnosti skĺzneme do inej ríše, ríše boha Hypnosa známej aj ako svet snov. Spánok prináša mnohé požehnania.

Pod vankúš rozhodne nedávajte všetkých 9 vecí naraz. Okrem toho potrebujete i  denník snov, do ktorého si zapíšete svoje sny a všetko, čo sa môže udiať. Zožeňte si najskôr malé modré vrecúško, najlepšie z organického materiálu. Do neho vložíte niektorú z odporúčaných vecí. Vložte vrecúško do vankúša alebo pod vankúš.

Proti nočným morám: Ametyst

Ametyst je jeden z najsilnejších nástrojov proti temnote. Len obyčajný ametystový kamienok môže okolo vás vytvoriť ochrannú bublinu. Ametyst má veľa účinkov (funguje i proti závislostiam), je to mocný kameň.

Úspech a prosperita: 7 Jóbových sĺz

Umiestnite do vrecka 7 semien Jobových)sĺz na 7 nocí počas dorastajúceho Mesiaca. Údajne to prinesie úspech a prosperitu. Jóbové slzy sú bežným magickým nástrojom. Môžete ich využiť aj v kuchyni, ako jedna z mála potravín liečia slezinu.  .

Prebudenie sily: Tarotová karta „Mág“

Tarotové karty nie sú len nástrojom na veštenie. Sú to magické portály, ktoré vyvolávajú sily z iných ríš. Karta Mág spája najmä s Hermesom (Merkúrom), bohom, ktorý prináša úžasné magické sily a pomáha byť si viac vedomý svojich magických síl.

Fotografie: 1. Boh aj anjel

Chcete poprosiť o pomoc Boha alebo anjela? Zadovážte si ich obrázok,    porozprávajte sa s ním tesne pred spaním a dajte si ho pod vankúš. Ráno si zapíšte, o čom sa vám snívalo počas noci

 2. Foto osoby, o ktorej chcete vedieť novinky

Chcete sa dozvedieť o osobe, ktorá vás zaujíma a o ktorú máte obavy? Pred spaním povedzte meno dotyčnej osoby 3-krát tvárou v tvár svojej fotke alebo osobnej veci. Potom si túto fotku položte pod vankúš.

Rozprávkové sily: Dierovaný kameň

Dierované kamene sú bránou medzi naším svetom a svetom víl. Tieto kamene sa tiež nazývajú diery a verí sa, že majú neuveriteľné schopnosti. Nechajte si jeden dierovaný kameň pod vankúšom, aby ste sa spojili s vílami. Deravý kameň má aj silné ochranné účinky a 3 ks týchto kamienkov v blízkosti vstupných dvier do príbytku ho ochránia pred temnými energiami.

Proti smútku: Tymián

Tymián je bylina odvahy. Pomáha zahnať smútok a posilniť dušu správnou energiou. Nechajte si štipku alebo vetvičku tymiánu pod vankúšom, aby ste zahnali smútok a depresiu. Nezabúdajte, že dlhodobá depresia už potrebuje lekára.

Šťastie a požehnania: Pávie pierko

Páv je posvätné zviera Hery (Juno), mocnej kráľovnej bohov. Pierko (dobrovoľne dané – čo znamená spadnuté – nikdy nie vytrhnuté nasilu) pod vankúšom zastaví zlé vibrácie, zaženie nočnú moru, ale aj vykúzli najrôznejšie požehnania.

Sen o mŕtvom: Wistéria

Wisteria je nádherná, silná a magická rastlina. Povedzte meno zomrelej osoby 3x a dajte kúsok wistérie pod vankúš, aby ste sa dozvedeli, čo vám duša chce tlmočiť.