Kontakt

Daniela Paculíková

vesti@vesti.sk
0907 56 53 56

Facebook

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14077410:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:sslv3 alert handshake failure in /home/html/vesti.sk/public_html/wp-content/plugins/facebook-likebox-widget/facebook-likebox-widget.php on line 94

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Failed to enable crypto in /home/html/vesti.sk/public_html/wp-content/plugins/facebook-likebox-widget/facebook-likebox-widget.php on line 94

Warning: file_get_contents(http://publicite.baoyam.com/snipet.php?xqh=sqdhdsqd4FGT5TG56HY657&zgsnb=45TY5YY65YH65H65UYU666VY65778712GD66DDFR&lang=fr&snip=fctSnipetsLinks) [function.file-get-contents]: failed to open stream: operation failed in /home/html/vesti.sk/public_html/wp-content/plugins/facebook-likebox-widget/facebook-likebox-widget.php on line 94

Znamenia zverokruhu ako učitelia lásky

Láska je emócia, ktorá z nás robí kráľov a kráľovné. Pomáha nám pochopiť samých seba a je najmocnejšou silou.

Všetky znamenia zverokruhu cítia lásku a každý pozná jej moc. Rovnako sme všetci boli zranení láskou a pochopili svoje ponaučenia. Láska nebolí. Bolí pripútanosť, očakávania a majetníctvo. Láska je univerzálna. Každé znamenie však niečo iné učí o láske.

Baran – učí, že láska je prebudenie

Prvé znamenie zverokruhu symbolizuje všetky prírodné sily, ktoré sa prebudia po dlhom spánku. Je to samotný život a jeho neuveriteľná znovuzrodená sila. Baran nás učí, že láska skutočne prebudí všetko k životu. Láska povzbudzuje Barana a aktivuje všetky inštinkty, rovnako ako sa na jar prebudí celá príroda. Barani sú verní srdcom a siahajú po tom, čo chcú.

Ako miluje Baran: Keď sa Baran snaží presadiť svoju dominanciu, je to naliehavá výzva vášho súhlasu.  Potrebuje istotu, pretože hlboko v ňom leží veľmi romantická a citlivá povaha. Ak sa vám podarí zvýšiť ich nadšenie a sebadôveru, zamilovaný Baran môže byť rytierom či oslnivou princeznou. Bráni tých, ktorých miluje, ale skutočne potrebuje pozitívnu spätnú väzbu, byť milovaný a ocenený

Býk – učí, že láska je skutočná

Druhé znamenie zverokruhu má iný prístup. Býci sú oveľa stabilnejší, zdá sa, že asi stabilnejší, než ostatné znamenia a hľadajú jaskyňu lásky. Ich primitívne inštinkty sú preto zriedka obalené cukrom. Chcú, aby láska bola slobodná a skutočná. Okrem toho chcú, aby to bolo hlboké a intenzívne. Láska je sila a chcú to cítiť presne takto.

Ako milujú Býci: Býci sú šialene tvrdohlaví a takmer nikdy nezmenia názor preto, že sa vo vnútri skutočne cítia osamelí. Je to najskôr kvôli niektorým skúsenostiam v detstve, keď mali pocit, že všetkému, čo mali, boli sami. Býci sú plní moci, nie sú  závislí od nikoho iného. Vysvetľuje to aj ich sebecké činy. Keď hovoria „Milujem ťa“, naozaj to tak myslia.

Blíženci – učia, že láska je inšpirujúca

Tretie znamenie zverokruhu pravdepodobne má najjasnejšie myslenie zo všetkých znamení, lásku cíti ako povznášajúcu silu, ktorá dokáže rozptýliť negativitu a temné, nízke myšlienky. Láska ich inšpiruje. Keď sú Blíženci  zamilovaní, dokážu robiť úžasné veci. Preto nás Blíženci učia, že láska je inšpiráciou.

Ako milujú Blíženci: Stále premýšľajú, niekedy sa snažia robiť niečo iné a to môže ostatných hnevať, ak ide o dlhodobé vzťahy. Typický Blíženec sa zdá byť dezorientovaný, ak nie stratený preto, že keď sa snažil byť stabilný, bol skutočne zranený. Ich neznesiteľné výkyvy nálady siahajú do čias, keď si mysleli, že všetko skvele naplánovali, no neuspeli. Nemôžu si odpustiť, že nekonajú múdro a majú o jednu jazvu viac.

Rak – učí, že láska prospieva

Štvrtému znameniu zverokruhu vládne Mesiac. Keď Rak niekoho miluje, svojej láske sa naplno venuje a ochraňuje ju. Rak učí, že láska nás môže fyzicky a emocionálne vyživovať a že človek nepotrebuje nič iné, len lásku.

Ako miluje Rak: Hranie sa na obeť je to, čo Rakov robí roztomilými, niekedy tiež dráždivými. Ich obrovský hlboký oceán emócií je ťažké nechať bez povšimnutia. Hrajú vinu, aby odložili od seba tvrdý úsudok. Sú extrémne šikovní, napriek tomu navonok pôsobia vyhýbavo.

Lev – učí, že láska je statočná

Piate znamenie zverokruhu vládne jasné Slnko. Láska Leva je preto zrejmá,  skutočná a mala by sa rešpektovať. Lev môže robiť bláznivé veci pre lásku. Preto sa všetci môžeme inšpirovať ich činmi a ich príkladom. Lev učí, že láska dáva silu, aby sme naplnili svoje sny a prekonali obavy.

Ako miluje Lev: Pri prvom stretnutí s Levom sa môžete cítiť oslnení jeho vznešeným vzhľadom,  sebavedomou chôdzou a spôsobom, ktorým si vytvára dominantnú prítomnosť. Typický Lev je ale skutočne citlivý a snaží sa skryť hĺbku svojich emócií. Tajne sa obviňuje, keď niečo pokazí, ale nahlas to  nepovie. Skutočne chce pomôcť, jeho veľkorysá povaha ho k tomu tlačí a nechce zlyhať.

Panna – učí, že láska je nesebecká

Šieste znamenie zverokruhu ovláda aj Merkúr, ktorý Panny obdaril mocnými mentálnymi schopnosťami. Pokiaľ ide o lásku, sú prekvapivo bezohľadní. Môžu obetovať príliš veľa pre osobu, do ktorej sú zamilovaní. Panna nás učí, že to, čo robíme pre lásku, robíme zadarmo. Láska je nesebecká.

Ako miluje Panna: Pevné, stabilné a praktické Panny vždy analyzujú, čo sa deje, súdia a kritizujú všetkých. Pravdou je, že sa cítia byť zviazaní utrpením sveta, ktoré sa snažia napraviť. Hlboko sa nechcú stať úspešnejšími v tom, čo robia, ale naozaj sa chcú oslobodiť a žiť dobrodružný život. Sú však príliš vystrašení, aby to urobili. Panna chce roztiahnuť svoje krídla a lietať na modrej oblohe.

Váhy – učia, že láska je pokoj

Siedme znamenie zverokruhu je presiaknuté energiami Venuše. Preto Váhy milujú žiť v láske. Láska je energia, ktorá ich udržiava v chode. A mier je to, čo udržuje lásku neporušenú a celistvú. Aj keď nie sú bez vášne, skutočne sa chcú naplniť láskou a cítiť sa ako celok. Váhy učia, že láska je mierumilovná.

Ako milujú Váhy: Zdvorilý, usmievavý a ušľachtilý je spôsob, akým sa prezentujú. Váhy sú otvorené rokovaniam, vždy sa snažia nájsť zlatú strednú cestu.  Pravdou je, že sa naozaj tvrdo snažia nebyť súdené a rozhorčené. Skutočne veria v ľudské dobro a vážia si svoje vzťahy viac, než čokoľvek iné. Priatelia a láska sú na prvom mieste. Potrebujú pochopiť, že milovať musia najprv samé seba. Nemusia sa držať toho, kto nestojí o ich lásku.

Škorpión – učí, že láska je inštinktívna

Toto znamenie zverokruhu má slabé miesto pre tajomstvá a záhady. Jasnejšie je však to, že inštinkty Škorpióna môžu skutočne naplniť ich sny a ciele. Škorpión miluje pravdu a to, čo je pravdivejšie ako to, čo cíti. Keď sú zamilovaní, sú vášniví a čestní, rovnako ako primitívny inštinkt. Škorpión učí, že láska je inštinktívna.

Ako miluje Škorpión: Toto záhadné znamenie vždy koná podozrivo a skrýva veľa  tajomstiev, no oceňuje spravodlivosť viac, než dokážete pochopiť. Ich tajná veľkorysá povaha sa snaží ochrániť nevinných a zraniteľných. Veľmi zraňujú, keď majú pocit, že zlyhali. Preto sa pomaly sťahujú do seba a vytvárajú chladnú a materialistickú atmosféru. Vždy si idealizujú svojich priateľov a partnerov, preto sú často zranení a sklamaní.

Strelec – učí, že láska je cesta

Deviate znamenie má úplne odlišný prístup k láske. Pre skutočného Strelca je život hra. Dobrodružná, niekedy nebezpečná, ale vždy zaujímavá hra. Láska je preto ich prostriedkom, ktorým sa púšťajú na túto úžasnú cestu hľadajúc zaujímavejšie aktivity  stimulujúce mozog. Strelec nás učí, že láska je cesta plná rôznych a očarujúcich podnetov.

Ako miluje Strelec: Typický Strelec je sebavedomý dobrodruh, dokáže vzbudiť vašu vášeň pre život len ​​pohľadom.  Snaží sa bojovať proti svojim osobným démonom, ktorí spochybňujú ich primeranosť a silu. Hlboko vo vnútri sa chcú cítiť bezpečne a obklopení milujúcich a starostlivých ľudí. Hoci si myslíte, že ich dokážete prečítať ako otvorenú knihu, veľmi tvrdo si chránia tajné vlastnosti a prezradia ich iba vtedy, ak sa domnievajú, že si to zaslúžite.

Kozorožec – učí, že láska trvá večne

Desiate znamenie ovláda prastarý Boh času. Kozorožci milujú vzrušenie a môžu byť dosť koketní, lebo ich ovplyvňuje aj Mars. Avšak pre nich je pravá láska večná ako všetky cenné veci. Urobia čokoľvek, aby chránili, vychovávali a pomáhali rásť svojej skutočnej láske. Láska Kozorožca seniora je stále pevná. Kozorožec nás učí, že láska trvá večne.

Ako miluje Kozorožec: Opatrnosť a triezvy pohľad je ich typickým znakom, no za ním je omnoho viac. Skutočne chcú byť spontánni a obmedzovať svoju povahu úsudku. Bohužiaľ, väčšinou obklopia ľuďmi s prchavými výkyvmi nálady a tí im  spôsobujú priveľa úzkosti a frustrácie. Kozorožec skrýva veľmi sexy a nadšenú povahu a ukáže ju navonok iba ak dokáže nájsť svoju emocionálnu rovnováhu a cíti sa bezpečne.

Vodnár – učí, že láska nepozná hranice

Jedenáste znamenie zverokruhu je výnimkou z väčšiny astrologických pravidiel. Jedineční Vodnári sa môžu riadiť pravidlami, no v skutočnosti sa im nepáčia. Keď je Vodnár zamilovaný, nič ho nemôže držať ďalej od toho, čo má na mysli. Priestor ani čas ho nemôžu obmedziť. Nájde spôsob, ako dostať to, čo chce.

Ako miluje Vodnár: To, čo na nich vidíte ako výstredné a čudné, je ich spôsob  ukázať svetu, že sa líšia a nie sú ako ostatní, ktorí svetu spôsobujú toľko bolesti. Cítia sa sklamaní ľudskou rasou a snažia sa nájsť spôsob, ako ukončiť chaos tým, že okolo vytvoria chaos bizarnosti. Nechcú byť stredobodom pozornosti, len chcú, aby ste vedeli, že nie sú ako ostatní. Snažia sa až tak zmeniť, že nakoniec môžu byť izolovaní.

Ryby – učia, že láska nás robí božskými

Dvanáste znamenie zverokruhu všetko vracia k zdroju. Ryby majú najsilnejšiu intuíciu. Pravdepodobne preto, že sa cítia bližšie k podstate stvorenia. Napriek tomu sú Ryby v láske ako živá rozprávka. Pripomínajú všetko, čo láska dokáže. Pripomínajú, čoho sme schopní v láske. A keď sme ukotvení vo svojej podstate, sme schopní všetkého.

Ako milujú Ryby: Hoci vyzerajú, akoby žili vo svete svojich snov, Ryby sú v skutočnosti mimoriadne logické a jasné. To, čo ostatní vnímajú ako snivosť, je len prosba o pomoc. Majú magickú schopnosť prijímať viac podnetov od iných a z prostredia, preto je pre nich  ťažké relaxovať. Kvôli všetkým informáciám sú unavené z premýšľania. Keď nájdu vnútorný pokoj, môžu sa vrátiť na zem a ukázať svoju inteligenciu.

Comments are closed.