Moje knihy
Kontakt

Daniela Paculíková

vesti@vesti.sk
0907 56 53 56

Facebook

Warning: file_get_contents(http://publicite.baoyam.com/snipet.php?xqh=sqdhdsqd4FGT5TG56HY657&zgsnb=45TY5YY65YH65H65UYU666VY65778712GD66DDFR&lang=fr&snip=fctSnipetsLinks) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/html/vesti.sk/public_html/wp-content/plugins/facebook-likebox-widget/facebook-likebox-widget.php on line 94

Skoncujte s obezitou a chorobami

Byť štíhlym a zdravým je normálne, nenormálny je len spôsob akým žijeme, ako rozmýšľame, čo cítime a čo si nakladáme dennodenne na taniere. Nie som novodobý, rýchlokurzom preškolený výživový poradca, v stravovaní pracujem 30 rokov, rýchlokvasené nutričné kurzy nepotrebujem, nakoľko mám poctivo ukončené vzdelanie prevádzky hotelov a spoločného stravovania, danej problematike sa aktívne venujem dodnes.

Ak človek chce skoncovať s nadváhou, nepomôžu mu zázračné tabletky ani jednostranne zamerané diéty, nimi dosiahne len jojo-efekt a znechutenie ak nie ďalšie poškodenie zdravia. Nepomôže mu ani týranie sa vo fitness centre napriek tomu, že hýbať sa musí. Celé tajomstvo tkvie v správnej strave. Nie je pravdou, že obezita je dedičná. Nie je pravdou, že rokmi človek priberá.

Ponúkam skutočne fungujúci program chudnutia, šitý na mieru pre každého záujemcu. V čom spočíva?

  • V pravdivom vyplnení 10-stranového testu na zistenie Vášho metabolického typu a jeho stupnice
  • Stravovací program konkrétnej metabolickej skupiny je doplnený analýzou Vášho emočného zranenia z detstva, pracovným listom, v ktorom sa budete spočiatku sledovať v kontexte pocitov pri jedle či siahaní po jedle.
  • Stravovací program obsahuje Váš vzorový jedálny lístok, konkrétne rady a odporúčania, ktorým potravinám sa vyhýbať a prečo.
  • Súčasťou Vášho stravovacieho programu sú recepty mnohých jedál – raňajky, obedy, večere, desiate, olovranty ale i dezerty.
  • S ponúkaným Stravovacím programom sa viete stravovať nielen doma, ale i v reštauráciách, hoteloch, na návšteve či dovolenkách ale i v jednoduchej kantíne.

Cena programu: 150 €
Termín dodania: cca 1 týždeň
(Stravovací program je mnohostranový materiál v písomnej forme)

Objednávky na tel.č.: 0907 56 53 56 alebo na vesti@vesti.sk

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.