Moje knihy
Kontakt

Daniela Paculíková

vesti@vesti.sk
0907 56 53 56

Facebook

Warning: file_get_contents(http://publicite.baoyam.com/snipet.php?xqh=sqdhdsqd4FGT5TG56HY657&zgsnb=45TY5YY65YH65H65UYU666VY65778712GD66DDFR&lang=fr&snip=fctSnipetsLinks) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/html/vesti.sk/public_html/wp-content/plugins/facebook-likebox-widget/facebook-likebox-widget.php on line 94

Šamanské liečenie v praxi

Z pohľadu vedy naše gény nie je možné zmeniť. Ak je v rodine istá choroba, osud ďalšej generácie je údajne spečatený, choroba číha kedy sa môže prejaviť. Šamanizmus a jeho tisícročné skúsenosti hovoria o opaku, môžeme rozmotať pradivo svojho genetického kódu, pretvoriť svoju DNA a zmeniť tak svoj naprogramovaný osud.

Stačí poznať presnú techniku a vynaložiť isté úsilie a chuť zapracovať na zmene. Určite nejde o žiadne bubnovanie na šamanskom bubne. V novej realite sa vyhneme prejavom chorôb svojich predkov, zbavíme sa traumatických zážitkov z detstva a minulosti, čím v prvom rade vyliečime dušu a následne aj telo. Zlepšia sa všetky roviny vášho života – vzťahy, kariéra, financie i zdravie. Šamanské liečenie je ďaleko účinnejšie ako doteraz známe regresné techniky.

Vďaka Šamanskému liečeniu pod mojím vedením dokážete:

– odstrániť prvotné emočné zranenia z detstva i prebraté po predkoch

– zlikvidovať všetky negatívne psychické traumy i ich škodlivý potenciál

– prejdete zo stavu strachu, stresu a problémov do stavu priazne osudu

– dokážete vylepšiť svoje zdravie a vyliečiť i chronické choroby

– obnovíte svoje kladné predurčenie v láske a vo všetkých vzťahoch

– naštartujete svoju kariéru, živobytie i prísun financií

– celkovo ozdravíte svoj doterajší život

– prakticky si vyliečite svoju minulosť a naprogramujete si svoju novú budúcnosť

Cena: 150,- €

Uvedená cena je za 1 liečenie, odporúčam minimálne 2 sedenia (jedno na liečenie minulosti a druhé na programovanie novej budúcnosti)

Kontakt: vesti@vesti.sk, 0907 565356

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.