Moje knihy
Kontakt

Daniela Paculíková

vesti@vesti.sk
0907 56 53 56

Facebook

Warning: file_get_contents(http://publicite.baoyam.com/snipet.php?xqh=sqdhdsqd4FGT5TG56HY657&zgsnb=45TY5YY65YH65H65UYU666VY65778712GD66DDFR&lang=fr&snip=fctSnipetsLinks) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/html/vesti.sk/public_html/wp-content/plugins/facebook-likebox-widget/facebook-likebox-widget.php on line 94

Okamžitý účinok proti vráskam

Každá žena si zaslúži byť krásna. Kráse však škodí chémia a každý krém so zárukou viac ako 4 mesiace, je chemický.

Teraz, keď sú kozmetické salóny zatvorené určite uvítate tento jedinečný krém. Jeho špecifickou zložkou je motýlia levanduľa a jej účinná látka stoechiol extrakt, ktorý opravuje a uvoľňuje vrásky. Po 24 hodinách sa vrásky vyhladia a aj po ukončení kúry sú vďaka rekonštrukčnému účinku na epidermu stále viditeľné zmeny.

Expresívne vrásky sú ako list karty, ktorá je neustále skladaná a rozkladaná. Epiderma tváre je denne vystavená tisícom svalových kontrakcií a značne sa ohýba. Ako roky plynú, známky ohybov kože sú čoraz viditeľnejšie a poškodenie vplýva na hlbšie vrstvy pokožky, preto sa vráska prehlbuje.

Stoechiol fixuje a uvoľňuje vrásky reverzibilnou inhibíciou svalových kontrakcií. Za hodinu je amplitúda kožnej úľavy pocitovo zrejmá. Po 24 hodinách sú vrásky viditeľne znížené. Tento extrakt znižuje nadmerné odlupovanie a šupinatenie zrelej pokožky a vyhladzuje drsnosť.

Či už ide o prevenciu alebo opravu pokožky, stoechiol obnovuje predlžuje krásu a mladosť žien všetkých vekových skupín. Imobilizácia vrások spojená s opätovným zahusťovacím a vyhladzovacím účinkom epidermy vedie k rýchlemu a trvalému zníženiu hĺbky línií vrások.

Samozrejme okrem tohto vzácneho extraktu sú v kréme použité mnohé ďalšie jedinečné ingrediencie.

dav

Comments are closed.