Moje knihy
Kontakt

Daniela Paculíková

vesti@vesti.sk
0907 56 53 56

Facebook

Warning: file_get_contents(http://publicite.baoyam.com/snipet.php?xqh=sqdhdsqd4FGT5TG56HY657&zgsnb=45TY5YY65YH65H65UYU666VY65778712GD66DDFR&lang=fr&snip=fctSnipetsLinks) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/html/vesti.sk/public_html/wp-content/plugins/facebook-likebox-widget/facebook-likebox-widget.php on line 94

Najšťastnejšie astrologické znamenia v roku 2023

Ako každý rok tak aj rok 2023 prinesie do našich životov šťastnejšie, ale aj smutnejšie fázy. Avšak pre niektorých z nás bude tento rok lepší, než zvyčajne. Na koho sa usmeje najviac šťastia?

Blíženci

Ak uprednostníte svoje ciele, všetky vaše sny sa začnú v roku 2023 napĺňať. Tento šťastný rok vám pomôže dosiahnuť túžby, či už ide o povýšenie v práci, požiadanie o ruku, zlepšenie partnerského života alebo štúdium na kvalitnej škole. Zahoďte starosti z roku 2022 a buďte šťastní. Pretože rok 2023 vám prináša množstvo lásky, využijete všetky doteraz nadobudnuté vedomosti, prináša rôzne dobré výsledky a je celkovo sľubný i pre vaše deti,  domov a financie.

Váhy

Váhy sú znamením s najvyšším potenciálom nájsť lásku, šťastie a slávu. Vzdušné znamenie, ktorému vládne Venuša, planéta lásky, hojnosti a umenia, bude mať fantastický rok 2023. Takmer v každom aspekte svojho života sa stretnete s úplne novými príležitosťami a zásadnými objavmi. Veľká motivácia skúšať nové veci plní vaše ciele. Finančne aj z hľadiska domáceho života budete mať veľký prospech. Pripravte sa na peňažné zisky, ako aj potenciálne kariérne príležitosti.

Škorpión

Rok 2023 má pre vás toho veľa, bude to skvelý a rušný rok. Dostanete veľa prekvapivých príležitostí a musíte každú z nich naplno využiť. Keďže máte všetko šťastie a požehnanie, nebojte sa veriť si. Riskujte, ale dávajte pozor, aby ste nezľavili z kvality svojej práce len preto, že rok 2023 je šťastný. Vynaložte úsilie na zvýšenie svojej úspešnosti, rok je výborný aj z hľadiska kariéry. Všetky vaše sny sa môžu splniť a možno aj niekoho stretnete a bláznivo sa zamilujete.

Comments are closed.