Moje knihy
Kontakt

Daniela Paculíková

vesti@vesti.sk
0907 56 53 56

Facebook

Warning: file_get_contents(http://publicite.baoyam.com/snipet.php?xqh=sqdhdsqd4FGT5TG56HY657&zgsnb=45TY5YY65YH65H65UYU666VY65778712GD66DDFR&lang=fr&snip=fctSnipetsLinks) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/html/vesti.sk/public_html/wp-content/plugins/facebook-likebox-widget/facebook-likebox-widget.php on line 94

Keď svrbia dlane…….

Asi ste už počuli, že svrbivé dlane sú znakom peňazí. Niektorí ľudia tvrdia, že čoskoro zbohatnete, iní upozornia na prichádzajúce problémy. Korene spoločnej predstavy o svrbivých dlaniach sú spojené s našimi energetickými kanálmi 

Energetický význam svrbivých dlaní

Svrbivé dlane môžu súvisieť s tokom peňazí vo vašom živote, ale to je len časť pravdy. Svrbenie je spojené s energetickým tokom tela a mysle. V niektorých prípadoch to môže byť aj o energetických posunoch, ktoré sú vo vás alebo okolo vás.

Preto svrbenie dlaní vypovedá o vašej prítomnosti a budúcnosti. Je to znak zmeny,  energia je zrkadlom toho, čo sa vo vašom živote deje alebo chystá.

Ruky v energetickom systéme

Už ste určite počuli o čakrách – sú to energetické centrá tela. Máme 7 veľkých energetických centier, ale celé telo je pokryté menšími energetickými centrami. Ruky sú tiež dôležité energetické centrá.

V centre rúk sú tiež čakry, ruky sú energetické receptory. To je dôvod pre svrbenie dlaní a prečo k tomu dôjde, keď sa zmení tok energie. Niekedy je to kvôli zvyšujúcej sa energii, inokedy pre jej nedostatok alebo iba posun od nižších k vyšším vibráciám či naopak. Ruky sú výrazné a skutočne silné energetické centrá.

Sú spojené s dvoma čakrami – srdcovou a solár plexom. Tieto čakry sú spojené s láskou, vašimi koreňmi, základňou, a teda s vašimi financiami. To je dôvod pozornosti k dianiu vo vašom živote. Keď svrbia dlane, naozaj sa niečo deje v emóciách či vašich koreňoch.

Ďalším mýtom je, že svrbiaca pravá dlaň je o šťastí a ľavá znamená smolu.

Pravá svrbivá dlaň

Pravá ruka je spojená s mužskou energiou, je reprezentovaná ohňom, činom a prejavom. Pravá ruka dáva.

Svrbenie pravej ruky zvyčajne súvisí s pocitom, že ste pod kontrolou niečoho vonkajšieho. Cítite sa zablokovaní a je čas čosi prepustiť.

Mnohokrát je to spojené s okamihmi rozhodnutia, či pôjdete vo svojom živote doprava alebo doľava a máte pochybnosti. Ak ste v tejto situácii, ruky vám posielajú signál o tom, že je čas rozhodnúť sa.

Na úrovni peňazí je pravá ruka najsilnejšia, keď uvažujeme o prejavení moci. V dôsledku toho môže priťahovať peniaze a hojnosť.

Ľavá svrbivá dlaň

Ľavá ruka má prijímací kanál, spojený so ženskou energiou a intuíciou.

Vesmír vám chce dať niečo, či už romantickú lásku, emocionálnu liečbu, celkovú pohodu. Napriek tomu to dostanete, iba ak to prijmete. Aby ste to mohli urobiť, musíte upustiť z extrémnej kontroly a dovoliť, aby sa veci stali.

To je správa, ktorú sa snaží poslať ľavá ruka. Spojte sa so svojou ženskou energiou, s intuíciou a plávajte s prúdom života.

Najdôležitejšie odpovede sú vždy vo vašom vnútri. Ak venujete veľkú pozornosť tomu, čo cítite, môžete použiť tieto jemné znaky, aby ste zostali spojení sami so sebou.

Comments are closed.